Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy egy férfi spórol a fizetéséből és az a havi 70-80 ezer forint nem éttermezni, meg utazgatni van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 12:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
78%
Akármibe lefogadom hogy a kérdezőnek semmilyen párja nincs, csak unatkozik és feljött a nőket szidni.
2021. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
91%
Most aránylag jól keresek havi kb 650, de a cég max 1-2 évig bírja még, hogy utána mi jön az sötèt jövő, félreteszek, rendezem az adóságaim, hogy ha eszembe jut valami ötlet, akkor legyen majd tőke, meg hitelbirás. De élni is próbálok ki tudja mi lesz utána. S az élményeket senki nem veheti el.
2021. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
24%

"Titeket pedig az nevet ki, aki havi 1,5 milliót keres és abból 800 ezret félretesz. Mindig van egy nagyobb hal."


Na erre adnék két up-ot is, ha lehetne.


Sose értettem, miért fakítanak itt egyesek a sz-ros 6-7-800 ezres fizetéseikkel.

Futja zsebből egy új kocsira? Futja zsebből egy új kertes házra bp agglomerációban egy jó környéken?

Futja évente 5x nyaralni a Maldiv-szigeteken?

Futja arra, hogy egy kaszinóban egy laza péntek este elverj fél milliót?


Nem?


Hát akkor effektíve pontosan ugyanott tartasz, mint aki csak 250-300at keres :D

Ugyanúgy kotorgathatod össze a pénzt önerőre, hogy fel tudd venni a sz-ros lakáshitelt, amit aztán fizetsz 20 évig, ugyanúgy valami középkategóriás, pár éves kocsival fogsz szaladgálni, és ugyanúgy horvátba meg görögbe fogsz járni nyaralni.


Legfeljebb a közmunkásokhoz képest van mire verni a fszodat a 6-7-800 nettóddal.


Majd ha bármikor megteheted, hogy zsebből kigurítasz a szalonból egy Audi A8at úgy, hogy szinte észre venni ezt a tételt a költségvetésedben, majd ha bármikor megteheted, hogy veszel egy menő belvárosi lakást, ha bármikor megteheted, hogy elugrasz Maldívra két hétre nyaralni a csajoddal vagy a szeretőddel..

na akkor vagy pénzes.

Addig csak egy kicsit jobb sorsú proli a többinél.

2021. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
80%

Persze mindenki arra költ amire akar ezért is vagyok a külön kassza híve, nem mástól várom el én sem,hogy fizesse a hobbijaimat vagy vegyen nekem ruhát, vagy drága kozmetikumokat az allergias érzékeny bőrömre.

De ha nem akar utazni, élményeket gyűjteni csak Dagobert bácsit játszik akkor nem egymást keressük.

2021. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
54%
5-600 tényleg nem nagy pénz, pont annyi hogy belevágj lakáshitelbe stb, de akkor meg az életviteled alább kell hagyni. Vagy félreteszel és nem rettegsz hogy mi lesz ha kibasznak. Ha meg nem basznak ki félretett pénzből mehetsz nyaralni. Repülővel. Nem autóval.
2021. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
14%
Dolgozz keményebben.
2021. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem tom te hogy vagy,de a nőmnek kvára semmi köze,hogy mire kőltök.

Nem ő keresi meg,hanem én.Ettől fogva pofa befog,lehet a saját fizuval foglalkozni.

2021. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Én sosem a párom pénzén utazgattam, éttermezgettem. De nekem ez fontos - mondjuk étterembe nem annyira gyakran járok, de egy havi-kéthavi egyszer szeretek elmenni egy normálisabb helyre. Meg azért utazni is szeretek - nem annyit és olyan drága helyekre, mint sok ismerősöm, de azért évi 1x szeretek elmenni vmi érdekesebb min. 2 napos utazásra (tehát nem a nagyiékhoz lemegyünk Taktaharkányba / áztatom a lábam a Balcsin). Én ezt mind fizetem is magamnak, sőt gyakran még én is fizettem a páromét is nőként, amikor olyan férfival voltam együtt, aki kevesebbet keresett nálam. De ha én ezen felül szeretnék elmenni, akkor legalább annyit tegyen már meg, hogy ne húzzon vissza, és ne vágja a pofákat, hogyha ő nem akar arra fizetni, akkor barátokkal, kollégákkal, más családtagokkal megyek meg oda.
2021. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!