Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy egy férfi spórol a fizetéséből és az a havi 70-80 ezer forint nem éttermezni, meg utazgatni van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 12:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne kend a saját balekságod másra. Tanulj meg normálisan választani és elkülöníteni a pénzed a párodétól. Minden normális ember így csinálja, akkor neked miért fétised gazdatestet játszani egy élősködő számára?
2021. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
21%

17# Pénzért szex = K**aság

Sok pénzért sok szex = nem K**Ság


Fuck logic xddd

2021. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%

Majd este visszanézek, irány a 100 komment és napi trigger adag.


Srácok, ne vegyétek fel a kis csitrik triggerelését. Nem ér annyit, higgyétek el. Van normális nő is és van olyan is, akinek a hobbija a pasijának pénzért k..ulás mellett, hogy itt szándékosan feszültséget kelt.

2021. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
3%
Bele sem tudnék szeretni egy gyári munkásba, így nem okoz dilemmátbez a dolog. Tanult, értelmes férfinak nyilván pénze is van.
2021. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
37%

Jó lesz majd egyedül álló anyának lenni 5-7 év mulva.

Akkor a hús piacon semmit se fogsz érni,na jó valamennyit azért még igen.

2021. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
67%
Párom mérnök. Havi 750-et hoz haza. 1 éve élünk együtt, másfél éve vagyunk együtt. Tenyerén hordoz, covid előtt elrepültünk Párizsba 2 hetet még tavaly januárban. :) Az exem 170-et keresett és a legjobb szórakozása az volt, hogy igyunk vodkát meg sört a közeli parkban. Mondhatom, óriási életfilozófia állt emögött.. :'D Párommal rengeteget kirándulunk, éttermekben eszünk jókat, nyaraltunk a nyáron is és rengeteg tervünk van. :) Ilyen férfival lehet tervezni.
2021. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
28%
te meg a pun..cid adod a pénzért max?:D
2021. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
39%

24 vagyok


Volt gyári munkás pasim. Hát annál garasoskodóbb embert életemben nem láttam. :"D Fájdalmas volt. Pár hónap után tudtam, hogy ennek nincs jövője, főleg hogy én egyetemista voltam már, ő meg 3 szakban robotolt. Kilátásban se volt hogy lakást vegyen, főleg nem Budapesten. Páromnak van, nem is akármilyen. 28 éves, de már megvan szinte mindenünk. Lakás (4 szobás), 2 autó, pénz, stb. Nyáron tervezünk összeházasodni, ha minden jól megy akkor egy szigeten lesz az esküvő. (: Igen, Ő valóra akarja váltani az álmaim (: <3

2021. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak nem egyformán gondolkodtok a pénzről.

Illetve nem is igazán beszéltek róla.

Van aki értékelné,hogy nem elvered,hanem félre teszed.

Van akinek meg az az érthetetlen,hogy a másik miért gyűjt és von meg magától mindent.

Két hasonlóan gondolkodó megbeszéli,hogy együtt mennyit kellene félretenni, ahhoz,hogy legyen egy kis biztonságérzet,de azt is meg tudják beszélni,hogy mennyit költsenek szórakozásra.

Szerencsés,ha hasonlóak az igények.Egyel kevesebb konfliktus forrás.

2021. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
13%
19.: Nem :) Azt is, de természetesen tudok főzni, vasalni, mosni, takarítani. (: Had ne számoljak be
2021. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!