Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy egy férfi spórol a fizetéséből és az a havi 70-80 ezer forint nem éttermezni, meg utazgatni van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 12:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%

Ha anyagias nőt fogsz ki, akkor úgyis ez lesz.

Spórolj, hogy ne csak "élj a vakvilágba", hanem gondolkodj előre, de spórolás mellett vidd el utazgatni meg étterembe, mert "nem azért él az ember, hogy kuporgasson". Végül kijön, hogy 3-400 ezret kell keresned, hogy mindkét igénynek megfelelj...


A másik megoldás, hogy anyagias nőcik helyett normális csajokkal ismerkedsz.

2021. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Megértik.

Csak nőt kéne keresned, és nem valami plasztik aranyásót.

2021. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Utazgatok én egyedül és barátokkal, ha ez neki opció, úgyse illenénk össze. Mindenki arra költi a pénzét, amire szeretné. Nekem ez a világlátás és pár hobbim, ha neki más, akkor neki más.
2021. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
20%

Mert a nő a sajátjaként tekint a férfi pénzére onnantól kezdve, hogy a férfi akár csak egyetlen egyszer is fizetett neki valamit, vagy meghívta.


Onnantól már az az alap, hogy ráköltöd a pénzedet. Mindet.


Mert a nők olyanok, mint egy agyatlan állat - mint egy kutya például.


Ők nem gondolkodnak, mindig csak többet és többet akarnak - ha egyszer adtál neki az asztalról a kajádból, onnantól már folyamatosan követelni fogja, nem tudod megértetni vele, hogy az csak egyszeri alkalom volt.


Ezért nem szabad soha, de soha pénzt adni nőnek, vagy meghívni bármire is.

2021. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Vagy lakj inkább albérletbe ( ha lehet egyedül, mert dugni a szülők és a lakótársak mellett is ciki), rakj félre, költs, tanulj vagy legyen valami ha váratlan kiadásod lesz.
2021. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
35%

Ismerős 😅

Volt barátnőm ugyanígy volt vele. Szerinte amit megkeresek, az az ő pénze és ha nem, egy fukar disznó vagyok. Szerencsére nem mindenki így áll hozzá, sajnos pont kifogtam egy ilyet

2021. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Egy férfi miért nem érti meg, hogy az, hogy szarul választ, nem a női nek hibája, hanem valószínűleg csak nem lát a farkától?
2021. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem szabad egy kapcsolatba így belevonni a pénzt.

Egymaga nem tudja megteremteni az igényeit akkor az milyen ember ha a másiktól elvárja?

2021. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
44%
70-80 ezerrel amúgy se sokat lehet kezdeni. Én megértem, hogy valaki rá van szorulva, ezért választok olyan férfit, aki vitte is valamire.
2021. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően mindenki arra költi a pénzét, amire szeretné. Valaki az egészet félreteszi, valaki a hobbijaira költi, valaki lakásra, valaki autóra, éppen arra, ami szíve vágya.

Nekem a legtöbb hobbim ingyenesen vagy olcsón végezhetően, viszont nagy szenvedélyem az utazás és túrázás, így erre költöm a maradék pénzem, de mondjuk nincs autóm és más dolgokon spórolok.

Utazni nem drága dolog, ha ez ember okosan csinálja és lemond bizonyos dolgokról (például étterem). Én szeretek és tudok utazni, mellém nem illene olyan pár, aki vagy nem szeret vagy nem tud. Lemondani az utazásairól senki nem szeretne, viszont ha nincs elég közös pont a párok között, az se működik.

Egyébként akár a párommal, akár a barátaimmal utazok, mindig mindenki a saját részét fizetni. Amikor meghívjuk a másikat valamire, az is kb ugyanolyan arányban történik.

25N

2021. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!