Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem lenne ennyi görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne ennyi görcsösen nőt akaró férfi, akkor normalizálódna a helyzet a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Észrevettem van egy csomó görcsösen nőt akaró férfi akik meg akarnak felelni a nők "hatalmas" nagy elvárásainak ezért lemennek kutyába, (kigyurják magukat stb..) Ha nem lenne ez, akkor normalizálódna a helyzet, mivel nem is jutna x férfi 1 nőre, és a nők is lejjebb adnák az igényeiket, kezdeményezőbbek lennének mivel kevesebb figyelmet is kapnának?
2021. febr. 2. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
ln nem ilyen vagyok. sajnálatos hogy sok férfi társamnak nevezett kutya fülek mindent félően megpróbálnak megfelelni a nőknek. xd komolxan mondom, egy autót is felemelnének egy nő miatt , de a hazafiságra meg képtelen mindegyik xd elvileg a férfi a teremtés koronája xd az erő miatt meg az izom. nos a mai férfiak már csak egy szokványos kisfiúk maradnak. acélembert akarnak játszani de közbe kiderül hogy egy percig nem lennének képesek olyat tenni ami a társadalmat felemelné és magát is és eltudné így nyerni egy nő szívét vele.
2021. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Én mindig azt mondom, az idióták miatt van minden. Élhetnének tabuk nélküli világban is, ahol bárkinek küldenének puncis képet akár. Miért nincs így? Az idióta férfiak miatt, akik visszaélnének vele, napisz_ron meg hasonló helyeken kötne ki. Mert gyökerek az ilyen férfiak.
2021. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Ha azt vesszük egy része igaz.


Nem hiába van jó néhány nő elszállva.

2021. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Normális a helyzet társkeresésben.
2021. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
aha, tehat ha valaki ad magara, figyel a testere/egeszsegere es tesz erte, hogy jol nezzen ki, az neked ‘lemegy kutyaba’. szamalmas vagy, el kene mar ezt a kutyaba lemenest meg ferfitobbletet felejteni, mert pont h tobb a no, mint ferfi. sut beloled az irigyseg a normalis ferfiak irant, mert te senkinek sem kellesz. csak tudnam, teged ki akadalyoz meg abban, h kigyurd magad es kinezz valahogy. ja, hogy arra mar lusta vagy?! akkor hajra, szidd csak tovabb a ferfiakat, akik tesznek is magukert valamit, neked marad a markod, nekik pedig jut no.
2021. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

#6 a népességszámlálás épp azt mutatja, hogy több a férfi mint a nő!


KSH-t is meghazudtolod?


a markom legalább nem forgat ki a vagyonomból, és nem fertőz össze...

2021. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
#2 xd xd xd
2021. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert kispista aki amúgy sem az esetem nem szalad nyálcsorgatva utánam nem fogok összejönni olyannal, aki számomra nem vonzó. Egy nő nem unalomból, vagy gőgből utasít vissza valakit, hanem mert nem akar tőle semmit. Ennyire egyszerű.
2021. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Nincsenek nagy elvárásaim, ezért nem is adnám lejjebb.

Nincs mind a 10 ujjamra jelentkező, mégis elutasítottam az utóbbi időben 2 férfit, mert egyszerűen nem működött volna részemről a kapcsolat velük. 🤷🏽‍♀️

Korrekt voltam velük, de arról nem tehetek, ha valami nem megy. Akkor nem kell erőltetni.

Nyilván ezekkel a döntéseimmel elfogadtam azt is, hogy ha esetleg senki más érdeklődését nem keltem már fel eme bolygón, akkor egyedül maradok.

De inkább egyedül, boldogan, mint társas boldogtalanságban.

Szóval nem, nem adom lejjebb. Egyébként szerintem semmi probléma nincs a társkeresésben, nincs minek normalizálódnia.

2021. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!