Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki ez a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez a fura helyzet?

Figyelt kérdés

Néha felszoktam nézni az oldalra és megdöbbenek.

Egyrészt, igen, tényleg sok az incel és béna pasi az oldalon. Ők kiírnak egy csomó panaszkodó kérdést és negatív dolgokat írnak a nőkről. Róluk ez egyből lejön, mindenki lepontozza őket és saját maguk is vállalják, hogy ők ilyenek.

És ott a másik oldal, a nők. Minden ilyen pasira legalább jut egy vagy két ugyanilyen szintű nő. A különbség annyi, hogy ők nem vállalják magukat egyenesen.


Konkrét példa: Ma egy kérdésnél egy nő elkezdett hazudni. A saját válaszaiban volt eltérés és érezhetően nem a kérdésre válaszolt, hanem a frusztrációit adta ki. Oké, van ilyen. Ami erős volt, hogy ezt a nőt felpontozták. Lényegében a többségében női felhasználók felpontozták az egyértelmű hazugságot, mert kényelmes volt és jobb színben tüntette fel a nőket. Extraként, a válaszban bőven volt degradálás a férfiakkal szemben.


Másik példa: Van most egy válasz, ami leírja, hogy a férfiak gerinctelenek mind. 71%-on áll jelenleg a válasz. Hasonló szintű választ a nőkről még sosem láttam 30% felett.


Még egy példa: Jött ma egy kérdés, ahol a nő konkrétan zaklatta a férfit. Egy válasz azt írja, hogy ez nem normális. A válasz 34%-on áll.


Ha ilyen felállás van, akkor mégis miért írja annyi nő, hogy tele van az oldal incelekkel? Láthatóan több az incel kategória női kiadása.


És egyáltalán: Itt mi számít "normális" nőnek a női felhasználók szerint? A normális nő hazudik, a férfiakat gerinctelennek tartja és zaklató?



2020. szept. 5. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyetlen ilyen topicba, maximum 5-6 ember megy bele.

Nincs reprezentatív minta.

Akár 3 sorozatgyilkost is találsz egy helyen, attól az még elenyésző kisebbség.

Attól, hogy 5 emberből 5 dohányzik egy adott helyen, még az emberek 70-80%-a nem dohányos.

2020. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, ezt nem valami csodastatisztikának szántam, csak az itteni helyzetről írtam. A példákat azért hoztam, mert gondolom egyből betalálnának azzal, hogy csak kitaláltam a dolgokat és nincs így.

A szomorú viszont az, hogy évek óta, akármikor felnéztem, ezt a szintet láttam. A férfiakat incelezték, miközben a nők ugyanolyan szintű hozzáállását felpontozták.


És az a meglepő, hogy a való életben nem látom ezt. Tényleg. Amilyen szintű válaszokat itt látok nőktől felpontozva, azzal a való életben nem értenek egyet a nő ismerőseim.

2020. szept. 5. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Gyakorin összegyűlnek a nem normális emberek, mint kólában a buborék :-)
2020. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Én láttam olyan kérdést ahol a nők felháborító stílusban írtak, viszont ott le volt pontozva eléggé.

Melyik kérdésre gondolsz most?

Amúgy érdemes megnézni mennyi felpontozás volt meg mikori a válasz, mert ha mondjuk 2 ember pontozta fel és nem régi, akkor abból nehéz messzemenő következtetéseket levonni.

2020. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert javarészt a nők pontozgatnak.

A férfiak meg nem nagyon foglalkoznak vele, max ha valaki beszól, akkor megy a piros.

2020. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3: Hát, igen, itt tényleg összegyűlik. Nekem az a fura, hogy a férfiakról ezt lazán kijelentik és leokézza pár férfi kivételével mindenki. De, ha a nőket szembesítik, hogy náluk is vannak problémák, egyből kiakadás lesz.

Az egyik oldalról miért elfogadottabb ez?


#4: Tessék, itt van még okádéknak is be vannak állítva a férfiak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


#5: Ebben lehet valami. Láttam már válaszjelölős kérdéseket, amikből az jött le, hogy több a nő az oldalon.


És láttam már egy hasonló kérdést is, mint amit kiírtam. Ott is tök normális válaszok jöttek, mint most itt. Valahogy az érintettek sosem tűnnek fel az ilyen kérdéseknél.

2020. szept. 5. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja elég gusztustalan amikor legerincteleneznek egy teljes nemet mert valaki paraszt volt, de ez sem egy olyan nagyon pörgős kérdés.

Azon ami legerinctelenezett mindenkit 2 felszavazás volt, szerintem ebben az esetben az játszik, hogy a kérdezőnek van igaza, mert a férfinak egyenesen meg kellett volna mondania, hogy nem akar tőle semmit, ahelyett hogy nyomatja a "nem tudom, nem keresek párkapcsolatot.." kifogást. (Amúgy láttam ilyen kérdést fordítva, ahol a pasas kerdezte ugyanezt, ott is voltak ilyen szélsőségek). Emiatt mindenki felült az "empátiavonatra" 1 embert kivéve. Szerintem mindenki a szélsőségekbe ment a példában szereplő kérdésnél, ilyenkor a pontozást nézni felesleges szerintem.

Ennek az értékelésnek akkor van értelme amikor a többség egyöntetűen szavaz az egyik irányba, mert akkor világos ha valaki "szembemegy az autópályán".

Amúgy szerintem az oldalt kevesebb férfi látogatja, és ők gyakrabban csak pár topicra fókuszálnak míg a nők több kategóriát néznek. A nők szerintem többet szavaznak fel, ha a válasz bármely eleme hasznos volt, a férfiak többet szavaznak le ha a válasz bármely eleme ellentétes a véleményükkel, és mindenki lefelé szavaz ha valaki sértő. De ezt nem tudom statisztikával alátámasztani mert névtelen az oldal.

#4- es voltam

2020. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja #4- es vagyok még mindig

Vedd figyelembe, hogy egy kérdésnek mindig van célcsoportja, akkor is ha ebbe a kérdező nem gondol bele.

Pl. A példában szereplő kérdés első sorban azokat a férfiakat célozza meg akik kamuszövegekkel rázzák le a nőket.

És kik fogják még megnézni?

- a nők akiket leráztak (vagy azt hiszik lerázták őket)

- a nők akik szoronganak attól hogy kamuval pattintják le őket

- és a férfiak akik szeretnék kinyilatkoztatni, hogy ők sose tennének ilyet (az ilyen válaszolók többsége általaban tényeg őszinte, csak kis részük álszent tapasztalatlan idióta aki sosem volt hasonló helyzetben).

Ha megvizsgálod a célcsoportot és a valós közönséget akkor láthatod, hogy semleges fél, aki objektív értékelést vagy vélemenyt adna. Ezek azok az emberek lennének, akik puszta unalomból néztek a kérdésre, vagy itt találták meg (pl. Nőként ez a kerdés tökre elkerülte a figyelmemet amíg nem küldted el a linkjét, biztosan átugrottam rajta mert nem érdekelt).

2020. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy szegénységi bizonyítvány egy nőtől, ha itt ócsárolja az egész férfinemet csak azért, mert éppen csalódott valakiben. Ne is figyelj az ilyenekre. Az meg, hogy a többiek felpontozzák, mutatja, milyen itt a színvonal... kb mint férfiaknál az inceles kérdések/válaszok.
2020. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég sok az olyan komment, hogy minden férfi szemét. Legalábbis többet is láttam már. Sok nő lehet, aki mindenkit leszopott akkor, nem? :D
2020. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!