Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem beszélgetősek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélgetősek a lányok a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Matchelünk, és mindig az van, hogy pár szavas válaszokat adnak.. Persze én próbálom továbbvinni a beszélgetést, de ez így marha kiábrándító, hogy 0 érdeklődést mutat... Akkor minek húz jobbra? Vagy mindenki ilyen, csak én nem fáradtam még bele?

2021. febr. 3. 22:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert csak talonban tartanak arra az esetre ha egyik alfa görénnyel/gazdag vénemberrel sem jönne össze állandóra akikkel irogatnak.
2021. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz ez alatt. Engem pl. mindig kiakasztottak azonnal az olyan srácok, akik regényeket írtak, és folyton azonnal válaszoltak, mert nem voltam kíváncsi rá, mármint, nem a srácra, hanem csináltam a dolgaimat, nem értem rá egész csetelni. Nem tudom, te ilyen típus vagy-e, de lehet inkább az élő találkozást erőltesd, úgyis ott dől el minden.

Mi a barátommal rövidebb üzeneteket írtunk, de attól még érdeklődtünk egymás iránt nyilván.

2021. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

3- Tehát pár gyökér miatt inkább a többieknek is megírtad a holland neved (Kocc van Teso)


10- Tehát te is beszélsz pár gyökérrel (a te készülékedben van a hiba ha ilyeneket húzol jobbra) aztán általánosítasz mindenkire, mi lenne ha nem csak ezt a típust húznád jobbra, talán még írnának is :D


Kérdezőnek pedig: mint a fenti két példa mutatja a nők levonnak egy következtetést pár gyökér miatt és téged is elkönyvelnek ilyennek ezek miatt a gyökerek miatt tovább rontva az esélyeid. (ez konkrét tapasztalat is , valaki két hónap után volt hajlandó velem találkozni, mert hát sok rosszat hallott már tinderről....)

2021. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3 mas csinál az tipikus, velem is sokszor esik meg.


1 ember miatt tönkreteszi a többi kapcsolatot. És ha mondjuk tiltod azt a majmot, de megnézed a többivel hogyan menne tovább a dolog, az gondolom nem fért bele, mert a többi semmit nem számított, csak úgy ott voltak.


Ez is azt mutatja, hogy ONLINE nem lehet olyan benyomást tenni (ha pasi vagy), ami hosszabb távra is szólna. Gondol egyet a másik és simán törli magát szó nélkül, hiába beszéltetek akár 1-2 hétig.


Online nincs egy kapocs, nincs kémia, stb. Csak 1 vagy a sok közül és ahogy olvasom, a lányok is ezt tapasztalják.


Online nem tesznek bele energiát az emberek a dologba. ezen a héten engem is 4 ghostingolt, 2 szó nélkül eltűnt és időpazarlásnak érzem.

2021. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

10 es a nők is ezt csinálják...


Csaj első üzenete egy kacsintós szmájli. Ha azt írom, hogy szevasz, nem vagy elég kreatív cica, akkor a fél internet nekem esne...


Miért, elején miről akarsz beszélni valakivel? Mi a kedvenc színe, vagy mit érzett, amikor az XY családtagja meghalt?


ALAP kommunikáció hiányzik a legtöbb emberből és online ez baromira előjön. Kérdező, ezeket, mint a 10-es és 3-mas ne sajnáld. Jobb, ha maguktól kiesnek ezek az emberek.

2021. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Több búgatópor kell a tejbe!!!
2021. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fiúkban is van sok ilyen, ne aggódj :D kb azt várják el tőlünk nőktől, hogy mi udvaroljunk nekik, meg hívjuk el őket randizni. Nekem meg ez kiábrándító, hogy egy fiú manapság semmit nem képes tenni hogy barátnője legyen, hogy érdeklődjön, a többség nagyon el van lustulva.
2021. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én évek óta társkeresőzöm kisebb nagyobb kihagyásokkal és azt figyeltem meg hogy kb 10 éve még valamennyire működött, de néhány éve már használhatatlan az összes. Átírták az algoritmusokat is hogy véletlenül se matchelj olyannal akivel beszélgetni is tudnál hanem ilyen kamu profilok vannak amiket direkt csinálnak hogy elérd a limitet akkor fizetned kell hogy mégtöbbet húzogathasd 😅 szóval a pénzre megy ki az egész. Ha belegondolsz miért van a Tinderen éves előfizetésre lehetőség? Azért mert az az érdekük hogy minél tovább használd szóval nem fognak segíteni társat találni. Kíváncsiságból fel lehet tenni, lehet néha szerencséd, de hosszútávon viszont nagyon tönkre tudja vágni az ember önbizalmát.... Egy hamis képet mutat, mert valójában lehet hogy jobban érdeklődnének ha korrekt lenne a felület.

Tapasztalataim szerint ha Facebookon jelölgetsz helyi vagy közös érdeklődésű csoportokból, sokkal nagyobb arányban válaszolnak és néha alakulhat is belőle valami, bár jogosan elküldhetnek, mert az nem feltétlenül társkeresésre van kitalálva. Ezt vállalni kell. Vagy maradt az élőben való ismerkedés, ami ugyancsak nem könnyű főleg ha zárkózott típus vagy. Menj el valami tanfolyamra vagy táncolni vagy sportolj valamit ha van időd és ott találkozhatsz hasonló érdeklődésű emberekkel.

2021. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: mert a lányoknak nem kell megerőltetniük magukat. Még egy átlagon aluli kinézetű lánynak is írnak egy csomóan minden oldalon és lehet hogy élőben is sokan odamennek hozzá szóval valószínűleg mindig van miből válogatniuk ha magányosal, a társkereső csak egy plusz lehetőség.

A férfiaknak jóval nehezebb, mert magától senki nem ajánlja fel magát (esetleg a nagyon alja kategória aki úgyse kell) ezért nekünk kell keresni őket ami nem egyszerű főleg ha a másik fél egyáltalán nem nyitott.

2021. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

1) A lányoknak rengetegen írnak, se idejük se energiájuk mindenkinek visszaírni, kiválasztják azt aki a legjobban tetszik. Náluk nem te voltál.


2)Már fent van egy ideje, nem volt sikere, megunta és kiégett hogy 100-dik alkalommal is újra kell kezdenie az ismerkedést.


3) Huszonéveseknél kifejezett divat regisztrálni még akkor is ha nincs is kedvük hozzá. Én több oylan lánnyal is beszélgettem akik úgy voltak regisztrálva, hogy igazából semmi komolyat nem akartak, találkozni se csak körbenéztek.



Én az 5 üzenetes szabályt ajánlom figyelmedbe. Ha 5 üzenetet elküldtél amiben érdeklődsz, kicsit mesélsz magadról stb de még mindig 1 szavakkal válaszol a lány akkor hagyd a csudába. Úgyse lesz érdeklődőbb.

2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!