Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még badoon, tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még badoon, tinderen kívül értelmes használható társkereső?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez kettő van már amin legaktivabbak az emberek?
2021. febr. 4. 10:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
"értelmes használható társkereső" :DD Jót röhögtem, köszi :D
2021. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
igen, a legtöbb oldalon ugyan azok az emberek vannak fent :D
2021. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
3 ez nem igaz.én jó szintet ütök meg mégis irreális igényeik vannak ott a nőknek.ezért nincs párkapcsolatom onnan.csak ilyen kisebb dolgok vagy évekig összejárás.élőből is több sikerem volt mint arról a szarról.egyáltalán nem garancia a jó szint semmire mert irreális a válogatás ott.
2021. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
Egyiket se használd, akkor jársz a legjobban.
2021. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Elég bunkó lekezelo válaszok jöttek.
2021. febr. 4. 21:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Eleg bena kerdes, mintha szamitana, hogy melyik platformon leszel ugyanolyan sikertelen. Tokmindegy, a luzersag veled egyutt vandorol az osszes platformra.
2021. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó

Badoo : Nem válaszolnak

Tinder: Prostik, gold diggerek - Nem válaszolnak, ghostingolnak

Randivonal: 40+-os társkereső

Elsőtalálkozás: Itt már válaszolnak, de az átlagéletkor itt is 40 fele közelít, kevés felhasználó

2021. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hú, kérdező, sajnálom, tényleg genyó válaszok jöttek. :D Valószínűleg rossz tapasztalatokból szólnak. Én tinderen ismertem meg a barátomat, akivel két és fél éve együtt vagyunk. Mindig is szkeptikus voltam ezekkel a sz*rokkal kapcsolatban, és egy rakás előítélettel regisztráltam. De igazából a társkeresők többsége nem elérhetetlen k*rva vagy prosti, nem szekszuális ragadozó férfi, egyszerűen csak magányos, sokszor meglehetősen sérült emberek. :D Abban igazat adok az előttem szólóknak, hogy a sikerességedet nem biztos, hogy a használt alkalmazások számától kell várni... Én nagyon szurkolok neked! :) 27/L
2021. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 nem feltétlen.amugy a tinder nezezen nevezhető értelmesnek.a badoo se nagyon.csak sokan vannak és a sokból nagyobb eséllyel találhatsz.de nem az oldal minősége miatt van ez hanem a nők mennyisége miatt.
2021. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A randivonal elég jó, emberi + jó a szűrő, de tényleg az idősebbek platformja.

Szerintem életben érdemesebb ismerkedni, ha éppen nem kell maszkot hordani :(

2021. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!