Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehessen párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehessen párom? Mit csináljak ha nem megy? Miért ilyen használhatatlanok ezek a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves fiú vagyok. Nem volt barátnőm, béna vagyok az egész csajozásban. Jó.

Próbáltam ilyen társkeresőket, erre fel mindegyik átkozott társkereső prémium tagságot, előfizetést kér tőlem. Én nem akarok ezért fizetni. Ha írnék egy nővel akivel szeretnék nem tudok. Nem engedi, hogy írjak, helyette pedig azt hiszi a szegény nő, hogy nem érdeklem és azért nem írok vissza. De neem. Azért mert ez az összes társkereső ilyet kér. Volt pár ingyenes társkereső amit megnéztem arra meg a kutya sem válaszol nekem.

Már azon gondolkodom, hogy feladom az egész küzdést és nem is lesz párom akkor. Ez miért ilyen lehetetlen?


2020. szept. 12. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

20 évesen még eléggé fiatal vagy ahhoz, hogy feladd.

N

2020. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit csináljak akkor?
2020. szept. 12. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát próbálkoztak és fejleszd magad.
2020. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*próbálkozz
2020. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bővebben esetleg?
2020. szept. 12. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
20 évesen nem kell életed párját keresni. Próbálj csajozni és lesz tapasztalatod. Nincs más recept. Én nem tudlak megtanítani, én nő vagyok 😃
2020. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én ezt értem, csak pont azért kezdtem társkeresőzni, mert onnan szeretnék találni párt, ezeknek a társkeresőknek az lenne a célja, hogy onnan találjak párt. Ezért mentem fel.
2020. szept. 12. 20:15
 8/9 Girlll3 ***** válasza:
36%
Akkor fizessél... Édes istenem...
2020. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék.
2020. szept. 13. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!