Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Használhatatlan online társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használhatatlan online társkeresők?

Figyelt kérdés

Sajnos a hétköznapi elfoglaltságaim miatt nincs lehetőségem a való életben ismerkedni, ezért regisztráltam maga több online társkereső oldalon. Ennek már kb. fél éve. Igazából van egy elképzelésem, de nyitott vagyok, viszont mára már elveszítettem a hitem benne.

29 éves nő vagyok, és most leírnám a tapasztalataimat.


Az első két hétben megtalált mindenki, naponta rengeteg levelet kaptam, 98%-ban a mondanivalójuk egy-egy tőmondatra volt redukálva. Oké. Majd amikor elkezdtem valakivel részletesebben ismerkedni, kiderült róla hogy a szexre hajt. Rendben. Váltottam. Már az elején letisztáztam a dolgot... majd kiderült hogy az úriember házas, de erről az elején nem szólt. Aztán volt akivel "rendben" mentek a dolgok, majd találkoztunk személyesen. Egyszerűen még árnyéka sem volt önmagának, sem külsőre, sem stílusra. Ott meg az derült ki, hogy valami haverja segített neki velem kommunikálnia a levelezés során! Aztán később újabb randi mással, ő meg azt szerette volna, ha nála folytattuk volna az ismerkedést, mert hát ha nem jó a szex, akkor nincs értelme a továbbiaknak. Aztán volt olyan is, aki a levelezés során rendes és korrekt volt, a személyes találkozónál meg elkezdte ecsetelni, hogy pár nap múlva akkor költözhetek is hozzá, eltervezte a közös életünket... mi vaaan???


A kérdésem annyi, hogy ez általános, vagy csak rám tapadnak az ilyenek? Normálisan kitöltött az adatlapom, ahol feltüntettem, hogy komoly kapcsolatot keresek, a paraméterek korrektül megadva, erre 20 éves kisgyerekektől kezdve 60 éves papákig mindenki írogat, meg ajánlatokat tesz.


Ennyire nem tartják tiszteletben a másikat?



2019. szept. 21. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány kg vagy?
2019. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
1. Ez miért fontos nem teljesen mindegy? Csomó olyan duci nőt ismerek aki után sorba állnak a férfiak komoly kapcsolat terén, illetve rengeteg olyan vékony lány van akit bottal nem piszkálnák meg a férfiak, mert tényleg annyira nem vonzó és csúnya, ha akarod mutatok neked Facebookon
2019. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
49kg és 164cm. Miért? Mit számít ez?
2019. szept. 21. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős... Sajnos sok pasi egyáltalán nem olvassa el az adatlapokat, csak ész nélkül, próba cseresznye alapon küldözgeti az ajánlatait boldog- boldogtalannak, hátha akad valaki akit végre megdghat... Én azt mondom ne add fel, ha meg eleged van, akkor jegeld a profilodat egy időre, aztán ha úgy érzed akkor újult erővel folytasd. A sok komolytalan sajna benne van a pakliban, de egy idő után már rutinos leszel, és hamar kiszűröd majd őket.


25N

2019. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tapasztalom!
2019. szept. 21. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Hát kedves lányok.

Én férfiként ugyanezt tapasztalom.

CSináltam már kultúrált reglapot sok helyen, elküldtem nem becopyzott levelet, bemutatkozással, nem rátelepdni akarással stb és reakció nulla. OK elismrem, nekem csak az atomvékony 40-45 kg os lányok jönnek be.

És nem határozom meg, milyen kapcsolat lehet, mert nem definiciók szrint élek. Vagy visz magával az egész, vagy nem és ennyi.


Csináltam középbunkó reglapot és levélküldés sorozatot, de arra 4 cicababa sugardady-t kereső szilikonlady irt, akik meg taszitanak engem.


Nem beszélve a kultúrálatlan, megszólitás és egyebek nélküli flegmasáról.


Úgyhoy pasiként is ugyanezt találni.

2019. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked egy problémád van, az pedig a fejedben van.
2019. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kultúráltan kitöltött adatlappal meg választ sem kapok nőktől. Szóval valamiért ezek tetszenek meg és ezeknek írsz vissza, azt már csak te tudhatod, mi vonz bennük. Nem, hogy randiig, hanem beszélgetésig sem jutok el már hosszú hónapok (inkább talán már évek) óta senkivel. (32/F)
2019. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!