Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon lehet köztük valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet köztük valami vagy higyjek neki hogy csak velem ismerkedik? Beképzelem vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel ismerkedek.

És felfigyeltem rá hogy FB-n állandóan kommentel egy bizonyos nő, szinte minden posztja alá a férfinek ír valamit.

Teljesen mindegy hogy mit oszt meg a férfi, a nő máris kommentel valamit. És a férfi válaszol is rá. Nem lehetnek régi barátok vagy ilyesmi, mert azt már kivettem a „komment beszélgetésekből“

Hogy a férfi még a városban sem járt soha ahol a nő lakik.


Ez a pasi állítja hogy imád engem, de van egy furcsa megérzésem.

Egyenlőre még nem merek rákérdezni ki az a nő, ezért írom ki a kérdést.


Úgy írnak mint akik férj és feleség, néztem a nő még a a férfi barátainak is válaszol kommentben. Például a pasi haverja ír valamit erre a nő válaszol a pasi haverjának.


És ami még inkább megerősítette a furcsa érzéseim, hogy történt nemrég, ez a nő egy hétig "eltűnt" úgy értem nem kommentelt, semmi, sőt még ismerősök sem voltak FB-n. Megszűnt a kapcsolat kettőjük között. Örültem is, bevallom, gondoltam végre letiltotta a pasi vagy ilyesmi...


Erre most egy hét múlva újra ismerősök lettek, és kezdődik elölről a kommentelés.


Nem akarok úgy járni hogy egy nagyon jó színészbe szeretek, bármennyire is kedves, és lényegtelen miket mond vagy ír a pasi, szerintem a tettek fontosabbak.


2021. febr. 4. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak veled ismerkedik, őt már ismeri. Amúgy nyomozósdi helyett jobb lenne mégis inkább vele beszélgetni.
2021. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Most már kommentelni se lehet? Milyen jellegűek a kommentek? Gondolom nem flörtölnek egymással, azt meg nem értem miből szűrted le, hogy nem régi barátok. Nekem is vannak távolabbi rokonaim, minden szarhoz hozzászólnak és lájkolnak, amit nagy ritkán megosztok. Őszintén nem tudom mi baj van ezzel, szerintem tedd le a Facebookot és ne a pasi oldalát lesd napestig.
2021. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Már finoman kérdeztem de természetesen csak én vagyok számára a világ...


Nem kell ehhez nyomozni, van vagy 10 komment minden poszt alatt. A vak is látja.

2021. febr. 4. 17:08
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 17:08


Nem a rokona, és van néhány flört jellegű komment a nő részéről...

2021. febr. 4. 17:10
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Engem nem érdekelne mig engem tart ugyis ő meg kispados;)
2021. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Édes Istenem..... ismerkedsz egy hapsival, nincs közöttetek még semmi, de te már a legutolsó kommentet is végignyálaztad nála, de még azt is, hogy kivel mikor lettek / nem lettek ismerősök.

Ez nagyon durva.

A hapsi helyében én menekülnék tőled.

2021. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.
2021. febr. 4. 17:17
 8/22 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk...

A vak is látja ezt a rengeteg kommentet.

2021. febr. 4. 17:20
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Gondold a helyébe magad.

Tegyük fel van egy srácod akinek örülsz vele vagy.

Erre ő elkezd kisstilűen féltékenykedni egy kis csoringer balfékké csökkenteni magát.

Ez olyan illuziorombolo.


Higyj már magadban legyél magadra éa rá, magatokra Büszke es járj emelt fővel. Ne feketitsd be. Csak mert van aki lábtörlősködik neki.

Pont ezert vagy TE mert te nem lábtörlősködsz. De ezzel magad alatt vágod a fát..összetöröd benne a képet magadról:(

2021. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

kedvelik egymást, gondolom ezt már levágtad :)

az, hogy miért nem lett közöttük semmi, azt csak ők tudják.

2021. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!