Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon lehet köztük valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet köztük valami vagy higyjek neki hogy csak velem ismerkedik? Beképzelem vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel ismerkedek.

És felfigyeltem rá hogy FB-n állandóan kommentel egy bizonyos nő, szinte minden posztja alá a férfinek ír valamit.

Teljesen mindegy hogy mit oszt meg a férfi, a nő máris kommentel valamit. És a férfi válaszol is rá. Nem lehetnek régi barátok vagy ilyesmi, mert azt már kivettem a „komment beszélgetésekből“

Hogy a férfi még a városban sem járt soha ahol a nő lakik.


Ez a pasi állítja hogy imád engem, de van egy furcsa megérzésem.

Egyenlőre még nem merek rákérdezni ki az a nő, ezért írom ki a kérdést.


Úgy írnak mint akik férj és feleség, néztem a nő még a a férfi barátainak is válaszol kommentben. Például a pasi haverja ír valamit erre a nő válaszol a pasi haverjának.


És ami még inkább megerősítette a furcsa érzéseim, hogy történt nemrég, ez a nő egy hétig "eltűnt" úgy értem nem kommentelt, semmi, sőt még ismerősök sem voltak FB-n. Megszűnt a kapcsolat kettőjük között. Örültem is, bevallom, gondoltam végre letiltotta a pasi vagy ilyesmi...


Erre most egy hét múlva újra ismerősök lettek, és kezdődik elölről a kommentelés.


Nem akarok úgy járni hogy egy nagyon jó színészbe szeretek, bármennyire is kedves, és lényegtelen miket mond vagy ír a pasi, szerintem a tettek fontosabbak.


2021. febr. 4. 17:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor lesz egyértelmű, ha idővel tenni akarsz ki közös képet, és megjelölöd rajta, pláne ha kiírod, hogy kapcsolatban vagy(tok). Ha van köztük bármi, jönni fog a süket duma, hogy miért ne. Ne a facen éld az életed, magánügy, stb.
2021. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hat igen, nem nagyon kommunikál velem Facebookon...
2021. febr. 5. 22:01
 13/22 A kérdező kommentje:

Most tettem egy "próbát".

Beírtam neki egy kommentet, és később ha újra megoszt valamit írok neki alá még egy kommentet. Ha az én kommentjeimre nem reagál, valamit titkol.

2021. febr. 5. 22:04
 14/22 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek, vajon az én kommentemre is reagál e olyan lelkesen :-D

Ha nem akkor... Vége az "ismerkedésnek." :-)

2021. febr. 5. 22:07
 15/22 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerűen eldöntöttem :-)
2021. febr. 5. 22:07
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor te is lesüllyedtél a labtörlő szintre. Nyalizás nyalizás egy pasinak. Szerintem mozizná azt is ahogy bunyoztok érte :D
2021. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*ugy ertem nem vagy kulonb a másiknál akivel nem jön össze pedig egy csettintés valszeg
2021. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben válaszolt a kommentemre 😃
2021. febr. 6. 19:19
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem nyilvánosan...
2021. febr. 6. 19:21
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is titkol valamit.


És lehet itt lepontozni stb de a női megérzés sokszor nem téved. Szerintem ebben az esetben sem.


Szerintem a pali több vasat tart a tűzben és amelyik hamarabb adja magát.


Ez abból is látszik, hogy nem nyílvánosan válaszolt.


Kérdező szerintem a megérzéseid jók voltak, vigyázz vele rafkósnak tűnik.

2021. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!