Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kifejezetten kövér nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kifejezetten kövér nőknek mi a véleményük arról a férfiról,aki vonzónak találja őket,s ismerkedni próbál meg velük?

Figyelt kérdés

Azért vagyok erre kíváncsi,mert a legtöbb ember szerint az a férfi,akinek a nagyon nagy nők tetszenek nem normális,aberrált stb.

Én is kaptam már sértést bőven az ízlésem miatt,pedig teljesen normális,egészséges férfinak tartom magam.



2021. febr. 5. 15:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Több száz férfinak van kövér párja. Mind betegek?

Azok a nők is akiknek kövér a férje?

2021. febr. 5. 16:36
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem, itt csak te vagy a beteg. A koverseg egy allapot, te meg a perverziodat akarod kielni rajta. Ellasztikus gumino valo neked, pumpald csak.
2021. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose merem elhinni, hogy érdeklődik valaki irántam. De ez miért lenne betegség? Eleve gáz, hogy megbélyegzik a kövér nőket, mintha mások lennének, vagy undorodni kéne tőlük. Sok ilyen van, de van aki nem vállalja fel, titokban akarja csinálni, hogy más ne tudjon róla, mert gáznak számít, hogy ha egy kövér nő tetszik neki.
2021. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veled.Az is igaz,hogy kevesen merjük felvállalni vonzódásunkat a kövér nőkhöz.Miért kellene szégyellni,hogy az ilyen nők vonzanak? Sajnos nálunk majdnem bűn kövérnek lenni vagy szeretni az ilyen nőket.Hidd el,van olyan férfi,aki vonzónak tart túlsúlyosan is.
2021. febr. 5. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!