Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen szinte minden lány kizárja az egyéjszakás kalandokat, holott az alkalmazás kifejezetten erre a célra jött létre?

Figyelt kérdés
Ez olyan, mintha valaki swingerbe menne barátkozni.

2020. szept. 18. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
"holott az alkalmazás kifejezetten erre a célra jött létre" Te készitetted, vagy csak te ezt képzeled bele?
2020. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olvass utána! Több cikk sőt maguk a fejlesztők is alátámasztották ezt. Illetve maga az alkalmazás jellege is ezt sugallja.
2020. szept. 18. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert több éjszakát akarnak.
2020. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


A tindert kizárólag monogám hűséges keresztény diplomás nők használják.

2020. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Bárhogy kerestem rá nekem azt adta ki tinderre hogy társkereső alkalmazás és nem hogy alkalmi szexpartner kereső.

De ha neked mindenképpen arra kell akkor miért az olyan lányokat nézed akik pont nem erre vevők??

Mintha azon bosszankodnál hogy van egy vaj márka ami neked túl sós... Hát akkor minek azt veszed??

2020. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy éjszakára felesleges Tindert használni. Ha az kell, elmennek a diszkóba/kocsmába/bárba, és meg is van.
2020. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Tökmindegy hogy a készítők eredeti célja mi volt, egy alkalmazás mindig annak fog hasznosulni, aminek a felhasználók használják.

Ha egyéjszakás könnyű nőcske kell, akkor a rosszlanyok.hu-t használd, ne a Tindert.

2020. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Ennek szerintem sincs semmi értelme. Egy több éves kapcsolat is egy éjszakával kezdődik egyszer csak valamikor, nem?:D


Szerintem úgy gondolják a lányok akik ezt kiírják hogy majd ettől jön a komoly szándékú nagybetűs FÉRFI, csak hát ugye általában a képeik meg pont az ellenkezőjéről árulkodnak, úgyhogy elég érdekes sokszor ezt olvasni amikor a csajnak amúgy csak a melléről meg a seggéről vannak fent képek, a szöveg alatt meg ilyenek hogy "Kedvenc autóm a BMW", meg "Kedvenc hobbim az utazás"... Aha, persze... Te nem egyéjszakás kalandot keresel, valóban, hanem egy olyat ahol stabilan hosszútávon tudod szopni a f'szt mindenféle érzelem, vonzalom és szerelem nélkül azért cserébe hogy a seggedet évente 4szer reptessék el tengerpartra meg BMW-vel furikázhass itthon, meg ugye jöjjön Valentin napkor a The Million Roses csokor és mehessen fel Instára.


Aki valóban nem a szó klasszikus értelmében "egy éjszakára való" annak ezt nem kell kiírni, mert a bemutatkozása és a képei önmagukért beszélnek és tök egyértelmű hogy ezt a lányt hiába próbálod lenyűgözni a szétesett hitelre vett Audiddal, a kamu Rolexeddel, a felfújt Michelin baba izmaiddal meg a last minute horvátországi "luxival", nem fog működni. És értük érdemes egyébként pörgetni ezt az amúgy pöcegödör Tindert:)

2020. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert a pasik hiszik azt, hogy ez egy szexpartner kereső applikáció:D


A Tinder még a melegek körében is inkább normál dating appnek számít.


Persze mindig vannak kivételek. Húzz jobbra olyan nőket, akiknek a csöcsök meg seggük van kirakva, ők biztos nem gyermekeik apját keresik:D

2020. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Én is úgy vagyok vele, hogy ez olyan app, amire az emberek épp használni akarják. Akinek csak szex kell, az úgy is meg fogja találni a párját rajt, akinek meg komoly, azoknak sem kell csüggedniük, mert vannak hasonlóan gondolkodók, hála az égnek!

End of story. :)

2020. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!