Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, zavar ha a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar ha a nőnek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy orvos pasival, én pénzügyi területen dolgozom, de nincs diplomám. Úgy érzem, hogy ez őt zavarja, hisz okosabb tőlem és többet is keres. Titeket ez zavar?
2021. febr. 6. 19:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert a papir nem ad erkolcsot, iq-t, sem eq-t. Sajnos sok not a forditott eset zavar.
2021. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ mekkora a melled.
2021. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, mármint nem ettől függ egy ember jelleme, hogy van-e diplomája, vagy nem.
2021. febr. 6. 19:49
 4/41 anonim ***** válasza:
25%
Úgy érzed? Mi alapján érzed úgy? Annyira siettél, hogy még arra sem voltál képes a saját érdekében, hogy megfogalmazd rendesen. Lehetséges, hogy itt nem a diploma a lúdas, hanem te butaságod.
2021. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Mert eleinte érdeklődő volt, sokat beszéltünk, majd megkérdezte, hogy mit dolgozok, mivel foglalkozom, és utána már nem kérdezett rólam, inkább csak visszakérdezett. Miért lenne az én butaságom?
2021. febr. 6. 19:52
 6/41 anonim ***** válasza:
69%
Ezt csak ugy tudod meg, hogyha direkten rakerdezel ez neki baj-e.
2021. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
43%
A normálisakat nem zavarja ,akit meg igen azt engedd el!
2021. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem befolyásolna, csak legyen ember.
2021. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon megnőttek manapság a "diplomás" kérdések.


Lassan nem szegény lesz és gazdag, és nem szép és ronda, hanem diplomás - nem diplomás....

2021. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nincs diplomám viszont rengeteget olvastam és olvasok a mai napig Tájékozott vagyok minden témában és 2 nyelven beszélek.A diploma nem azt jelenti hogy akinek nincs az buta.Általában a diplomások csak abban jók amiből lediplomáztak mivel ezt tanulták évekig.A diploma nem egyenlő az intelligenciával.
2021. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!