Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben is, hogy még 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben is, hogy még 37 éves férfiknt is zavar az elutasítás, és ha kapok egyet, akkor megint 1-2 hónapra magamba zuhanok és folyamatosan mindogatom magamnak, hogy jobb egyedül, és minden szingli 40 es haverom is majd kicsattan a boldogságtól?

Figyelt kérdés
Jó ez ha beetetjük az agyunkat, hogy jobb egyedül?
2020. dec. 26. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudod beetetni az agyad. Engem is zavar az elutasítás, pedig idősebb vagyok nálad. Ez van.
2020. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Elutasítás? Ha elmegy az orrod előtt a reggeli buszod, akkor már be sem mégy a munkahelyedre aznap? Fenét! Majd bemész a következővel.
2020. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pedig sokkal jobb egyedül.
2020. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom h jobb egyedül, csak valahogy mégis hiányzik egy társ. Ez van, mindig az kellene, ami nincs. Van akit egy nap ér 5-10 elutasítás, aztán csinálja tovább, amíg össze nem jön neki és így mindig van párja egy ideig, mert a nagy számok törvénye alapján összejön neki. Csodálom az ilyen embereket, mint pl ez az ismerősöm.
2020. dec. 26. 17:32
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

"Van akit egy nap ér 5-10 elutasítás,"


Azt meg hogy? Random nőkhöz megy oda? Akkor ne csodálkozzon.

2020. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért kapsz elutasítást mert nem a hozzad való nőknél próbálkozol.


Állj a tükör elé és ahhoz mérd kinél próbálkozol.

2020. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azt meg hogy? Random nőkhöz megy oda?


Igen


Állj a tükör elé és ahhoz mérd kinél próbálkozol.


Átlag nő sem átlag pasit akar.

2020. dec. 26. 17:42
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, senki sem kap napi 5-10 elutasítást. Maximum este egy szórakozóhelyen vagy online társkeresőn tudsz annyit összehozni egy nap. Ahogy előttem már mondták a szinted-2 kategóriás nők közül kukázz magadnak valakit. Azért -2 mert a nők anyukájuktól azt tanulták, hogy ők jobbat érdemelnek, te pedig szinten alul merítesz így nagy ívben szаrhatsz a csajra mert úgy is tudod, hogy ilyet bármikor szerzel. Nem fogsz stresszelni miatta akármit mond vagy csinál. Win-win.


Sajnos kérdésed implicite magában foglalja, hogy nem épp a jóképűek sorát erősíted, mert akkor nem lenne ilyen gondod. Üdv a klubban :). A félreértés ott szokott lenni, ha valaki szinten felülről akar nőt magának. Ahhoz neked is nyújtanod kell valamit. Vagy extrém jól kell kinézned vagy extrém gazdagnak kell lenned. Vagy a kettő egyszerre :).

2020. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sima 10/6 nak tartom magamat, volt már több barátnőm. Na de a 10/4 es nő az már elég ronda. Most akkor ha én sportos vagy, akkor kezdjek dagi nőkkel, mert nekik is azt mondta az anyukájuk meg a barátnők (ami igaz is szerintem), hogy ők megérdemlik a 10/-6 os pasit? Ha már így pontozgatok...
2020. dec. 26. 17:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezen az oldalon semmi értelmeset nem fogsz hallani. Megkeseredett emberek fognak bombázni a toxikus gondolataikkal, én még egyszer sem volt, hogy jobb hangulatban x-eltem volna ki ezt az oldalt, mint amivel idejöttem.
2020. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!