Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ennyi tutyimutyi pasinak nője? És miért panaszkodnak a nők állandóan ez miatt?

Figyelt kérdés
Itt állandóan hangoztatjátok, hogy magas pasi, sportos pasi, sok pénz, stb. stb. de a valóságban pont, hogy nem ezeknek van jó nőjük, hanem pont a fordítottjának. Ráadásul a nők még panaszkodnak is folyton. Ezt magyarázza meg nekem valaki.
2021. febr. 7. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Én meg ilyesmivel nem találkoztam.
2021. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 noone91 ***** válasza:
64%

Hmm. Az a baj, hogy véleményt alkotni a világ leg szubjektívebb fogalmai alapján lehetetlen.


Definiáljuk már, hogy mit jelent a " tutyimutyi pasi ". Ha jössz nekem azzal, hogy sztereotipizálsz, miszerint csúnya, kövér, csóró, semmirekellő pasik fullos nőkkel szaladgálnak, akkor azt következetesen nem hiszem el, mert nem ezt tapasztalom.


Egyetlen olyan személyiség típus lehet, amely engedi felállni a fenti szcenáriót, az, ha a pasi szélsőségesen jó dumájú, és fel tud állítani magáról egy teljesen false pozitív képet.


Nem az a lényeg mi van, hanem hogyan kommunikáljuk le.

2021. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nő mondja ezt állandóan, hogy ilyen a pasija. Nem tudom ez mit jelent.
2021. febr. 7. 09:22
 4/10 noone91 ***** válasza:
78%

2-es vagyok.


Jaaa, így már más. Félre akar kúrni. Veled. Sok szerencsét.

2021. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nem dugja meg rendesen vagy arra se képes a faszi h a mikrón eltekerje a gombot h meleg kajája legyen.
2021. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát én inkább egy tutyimutyi pasit választanék, mint egy izomagyú állatot. Nem kell 180 cm magas pasi, nem kell 100 kg legyen, de azért normális testalkatú legyen.
2021. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy nem minden nő egyforma? Ma divat lett női oldalon a biztonság helyett az izgalmat keresni a férfiakban, de ettől még bőven vannak olyanok, akik inkább a biztonságot helyezik előtérbe. De azért alkalmanként nekik is jól esne, ha a párjuk kimozdulna a komfortzónájából, és pl. jobban kiállna magukért.
2021. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki gyk-n kérdéseket ír ki ebben a kategóriában, azért teszi, mert valamilyen problémája van a párkapcsolatával. Ezért tehát itt nem csoda, hogy ilyeneket látsz, de ez nem reprezentálja a valóságot.

Másrészről mi számít tutyimutyinak? A kedves, hűséges, odaadó férfiak más férfiak szemében tutyimutyinak tűnhetnek, de ezek a tulajdonságok fontosak szerintem, nem a pénz és az izommennyiség.

2021. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10/7 no a biztonsagot keresi. Ezert van dagadt, rusnya penzes pasija a legtobb csinos nonek is.
2021. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan pont a biztonság miatt választanak 120 kilós, agresszív állatot. Mert úgy gondolják, hogy majd ő fogja megvédeni. Ez nem mindig jön be...
2021. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!