Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik arra panaszkodnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik arra panaszkodnak nők, hogy a párjuk munka után állandóan fáradt, alig van kedvük a párjukhoz, nincs szex; azok gondolkodtak már azon, hogy a párjuknak?

Figyelt kérdés

Vérnyomás problémái vannak? 32 évagy vagyok és sajnos nekem alacsony a vérnyomásom sűrűn. Egészen 95-ig is lemegy, 95/60.

Illetve a szívverésem is sűrűn 60 a 72 normális helyett.

És sűrűn vagyok aluszékony, fáradt. És nem is igazán van kedvem sok mindenhez. Valószínűleg örököltem genetikailag, nagyapámnak és apámnak is alacsony a vérnyomása. Mostanában éjszakánként vagyok fent megint, de per pill aludni tudnék, mert hullának érzem magam. És csak 6 órája vagyok ébren.



2020. febr. 28. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Addig volt alacsony vrnyomásom, míg nem kezdtem el rendszeresen sportolni. Helyedben elmennék kardiológushoz megnézetni magam. Amúgy ő is azt fogja mondani, hogy heti 3-4 mozgás helyrerázza.
2020. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a háziorvosom nem akar elküldeni. Kérdeztem tőle, hogy bajt jelent e, de azt mondta, hogy nálam ez a normális. De szerintem se az. Bár tény és való, sajnos eléggé mozgáshiányos életmódot folytatok.

Nem járok sehova.

2020. febr. 28. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Nincs olyan, hogy "normális 72-es szívverés", a normális pulzus: 60-80/perc de egészen 100-ig jó. A 60-as pulzus teljesen normális, pláne, hogy sok edzett szívű embernek pl. sportolók pont, hogy lassan ver a szíve nyugalomban.


A 95/60-as pulzus alacsony, de nem olyan, hogy orvoshoz rohangáljon vele bárki, ilyen vérnyomást meg kéne köszönni egy valószínűleg vékony testalkatnál nagyon gyakori.

2020. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ennel is alacsonyabb volt, ekkor szoktam ra a kavera. Gagyi instant kave nem piszkalja a korai gyomorfekelyem, es nagyon jo a Colgate whitening. A kave neked kulon jot tenne.
2020. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hulyen irtam. A fogam se sarga, a fogkremet nem a kavemba teszem, bocs.
2020. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Háziorvos is mondta a kávét, de én nem igazán vagyok kávés. Se lehet kifogom próbálni. Fene tudja.

Igazából világéletembe rengeteg szénsavas, koffeines szart ittam, és lehet már nem is úgy hat rám.

Most is liter számra iszom az Ice Tea-t is. Lehet az is leviszi pont.

2020. febr. 28. 21:51
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát Kérdező, mondjuk menj el privátba! Minek kell ehhez háziorvos? Szerinted dr. Kovács Béla háziorvos cetlikéje kell neked ahhoz, hogy az igencsak egészségtelen energiaszinted és bioritmusod végre diagnózst kapjon?

Ez többről szól, minthogy "jajj 60-at ver percenként a szívem". Össze-vissza alszol, kb az életedben is korlátozva vagy emiatt.

Szedd már össze magad és menj kardiológushoz.

2020. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

7-es! És ugyan miért menjen? "Doktor úr/nő tökéletes a pulzusom és ideális a vérnyomásom, segítsen!"- most komolyan? 🤣🤣

Elmondom mi fog történni, felvesznek egy nagyon alapos anamnézist, csinálnak egy EKG-t, kap pár üres "jó tanácsot" és legombolnak róla 20 ezer forintot. Megéri?

2020. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
mert az szerinted normális 8-as, hogy szarul alszik, össze-vissza? FOlyton fáradt. Inszomniás éjjel. De persze, 60 a pulzusa az biztos jó. Amíg nekem 60 volt a pulzusom, nekem is kritkán aluli volt az energiaszintem. Amióta sportolok és felment 120/80-ra a 85/60-ról, azóta érdekesmód sokkal jobban vagyok.
2020. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es! Nem feltétlenül áll fenn ok-okozat csak tudjad. Sőt szinte biztosan nem áll fenn. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a kérdező nem éppen 150 kilós és két méteres. Valószínűleg olyan 160-170 centi lesz és kb. 50Kg. vagy kevesebb, ennek a testalkatnak meg ez a normális vérnyomása és pulzusa.

Az meg, hogy valaki rosszul alszik rengeteg oka lehet.

pl. a tünetei alapján unipoláris depressziója is lehet, nyilván egy enyhébb formában.

Tudod ha valakinek nincsen szívpanasza, márpedig a kérdező többször írta, hogy nincsen és ezt a családorvosi vélemény megerősíti, akkor nem kardiológiára kell küldeni a beteget.

Ha valakinek ilyen panasza van kezdhetnének mondjuk altató szedésével. Ha az nem rendezi a fáradságát és az alvásproblémáit, akkor lehet kell egy alaposabb kivizsgálás.

2020. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!