Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a megalománia a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a megalománia a legtöbb nőnèl, hogy ha lát baratnojenel egy jobb butort, egy szebb furdoszobat, vagy barmit, akkor azonnal a pasinak rendeznie kell szakembert, vagy uj butort kell vennie?

Figyelt kérdés
Ezt latom es hallom, hogy majd minden no ikyen. Pasi nyugodtan van, van lakas, de a no nem hagy neki beken, minden even fel kell neki ujittatnia valamit mert az asszony rikácsol, ha nem kapja meg ,amit kigondolt. Es ugye 5/4 szer a pasi keres jobban, így az ő pènze bánja ezt.
2021. febr. 7. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szar helyen élhetsz, hogy mindenhol ezt látod.
2021. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

nem unod meg ezeket a kerdeseket?!


1. nem, nem minden no ilyen, biztos van 100-bol 1-2, de eze alapjan csak az ostobak vonnak le messzemeno kovetkezteteseket.


2. nem igaz, hogy 5/4- szer a pasi keres jobban. ilyen fas zsagokat honnan szedsz?! es ha jobban is keres, honnan veszed, h nem ano fizeti? igy belelatsz idegenek eletebe, kasszajaba?!


3. es ha igy is van, ez neked miert faj?!! mi kozod hozza? undorito ez a masok penztarcajaban vajo turkalas. majd ha a sajat nod csinlaja ezt, akkor gyere hisztizni.. ja, hogy az nincs es nem is lesz?!

2021. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Nincs értelmes lelki, szellemi, spirituális jellégú céljuk az életben, ezért csak az anyagi javak utáni vágy hajtja őket.
2021. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Attól még, hogy neked ez az egy tapasztalatod van, nem azt jelenti, hogy az összes nő ilyen, hanem azt, hogy rossz (volt) a parkapcsolatod.

Beszéld meg ezt az asszonnyal, ne gyakorikérdéseken várj megerősítést.

2021. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont fordítva van, a feleségemnek úgy jó minden, ahogy van. Én szoktam inkább forszírozni az ilyen dolgokat.
2021. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hol élsz mifelénk az a jellemző akkor újítunk fel amikor már szükséges. Mások sem cserélik kedvtelésből a bútorokat.
2021. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose tapasztaltam még ilyet, bár a barátnőimmel elég eltérő ízléseink vannak, szóval hiába van jól berendezett otthonuk, nekem nem kellene ugyanaz a saját otthonomba.

Vagy rossz körökben mozogsz, vagy erősen általánosítasz és egyik sem jó.

A párommal általában közösen választjuk és fizetjük ki a bútorainkat, hiszen mindketten ugyanúgy használjuk őket, valamint a fizetésünk is kb megegyező (ezt a 5/4-es statisztikát elképzelni nem tudom, honnan szedted). Nem is emlékszem olyanra, hogy csak az egyikünk vett valamit, pláne a másik jóváhagyása nélkül.

27/N

2021. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na nálunk ez fordítva volt az exemnél. Megtetszett neki a barátja passatja és neki is az kellett. Kisegítettem, mert szerettem. Aztán ennyi. És? Mi közöd hozzá, ki hová rakja a pénzét?
2021. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen versenyző nők, de nem mindenki ilyen. A fszom se cserélgetné állandóan a bútorokat, csakmert Gizinek éppen olyan van. Kerüld el a díszpcsákat.
2021. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erre nagyon egyszerű a megoldás: közlöd vele, hogy miután kifizette a rezsi rá eső részét, a maradék pénzéből azt vesz, amit akar. Kevesebb shopping a barinőkkel és összejön az az új bútor, szőnyeg, vagy akármi. Kicsit durci lesz, de idővel vagy beletörődik, vagy lelép. Te mindenképp jól jársz.:)
2021. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!