Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért terjesztik itt egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjesztik itt egyesek azt, hogy a személyiség nem fontos, hanem csak akkor lehet sikeres valaki a nőknél, ha jóképű, gazdag, stb. amikor az utcán tök átlagos pasikat is lehet látni nőkkel, amint kézen fogva mennek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Persze lehet latni atlagos komuves jozsit, atlagos kasszas erzsivel. Kerdes eleg-e neked penztaros marika?
2021. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csinos lányokat is lehet látni átlagos pasikkal...
2021. febr. 7. 19:15
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én simán megelégednék egy aranyos pénztáros csajszival.
2021. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
#3 Akkor szolitsd le oket, a bolton kivul sok mas hely ugy sem maradt ismerkedesre...
2021. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Van nekem is ilyen átlag alatti pasi, átlag feletti csaj ismerős párom, a pasi am rendes fickó, meg a csajnak a főnöke :D :D

A többi pár esetben pedig gimis szerelem, szerintem azok még igaz szerelmek. Ha az ilyen párkapcsolatok kibírják az egyetemet, talán kibírják az élet további megpróbáltatásait is. (Nekem sajnos nem adatott ez meg)

2021. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Van pár aduász a csajoknál, ilyen a pénz. Nem minden nőt tudsz vele megnyerni, de ha van egy rakás pénzed, és szereted is költeni BIZTOSAN találsz nőt. Nyilván a pénzedért fog "szeretni", vagy inkább veled lenni, de statisztikailag lesz nőd. (Egy ismerősöm kancsal, 10 dioptriás szemüvege van (mondjuk trendi), meg olyan arcberendezése, mint egy 40es szétbotxolt palinak, mindez 30 évesen. De mindennel is kereskedik a srác, luxus autókkal jár, Pest belvárosában panorámás apartmanban lakik, nem láttam még ronda nővel.)


Ugyanez igaz a jóképű, híres, nagyon humoros és a többi kiemelkedő példára.

2021. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Itt nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy minden korosztályban vannak átlagos pasik akik nőkkel/jó nőkkel vannak. Ráadásul nem is kevesen. Mindez felveti annak a lehetőségét (ami igaz is), hogy amit itt terjesztenek, az nem fedi a valóságot. Hivatkoznak arra, hogy nem túl magasak, kicsi a farkuk, stb. Amikor sok esetben a magassággal semmi gond nincs (GYIK-en találkoztam először azzal, hogy a 170 cm körüli magasság hátrány), amit meg sokan kis faroknak hisznek, az átlagos méret.
2021. febr. 7. 19:51
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Vannak. Azt nézted, hány átlagos, vagy jobb pasi van átlag alatti nővel?

Szerintem errefelé billen a mérleg nyelve.


Egyébként a nők meg "azt hiszik", hogy a pasik a nagy mellre, meg a feszes fenékre mennek. Nem, ugyan ilyen média által terjesztett híresztelés, mint a farokméret :D


Egyébként a 170 cm-es magasság hátrány. Ez pusztán matematika. A nők 99%-a nála magasabb pasit szeretne, remélem ebben nem szeretnél vitatkozni. Jellemzően akár 6-10 centivel is (utóbbi szerintem irreális elvárás). Namost a nők kb 25-30% magasabb, mint 170 centi, ha levonom az elvárt 6-10 centit, akkor meg kijelenthetjük, hogy 60-70%. Namost ezek a lányok mind kipontozódtak annak, aki 170 magas. Én 180-as magasságommal is azt érzem, a lányok 20%-a legalább kipontozódik, mert magasabb nálam.

2021. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerintem ugyanolyan arányban vannak átlagos és jobb pasik átlag nővel. Egy interspáros bevásárlás alkalmával azért jól lehet látni, miféle figurák vannak ott.


Az a nézet pedig, hogy a 170 cm-es magasság hátrány, véleményem szerint téveszme. Én nem sokkal vagyok afelett, és soha nem éreztem hátránynak a magasságomat, ismerkedésnél. Ezt a téveszmét inkább azok találták ki, akik frusztráltak a csajozás miatt. Másrészt egy 163 centis csajnál egy 170 cm-es pasi bőven magasabb.

2021. febr. 7. 20:26
 10/23 A kérdező kommentje:

"Ez pusztán matematika."


A matematika egy szép tudomány, nem kellene a frusztrált pasik önkényes számolgatását ráhúzni. Ha egy nőt valóban érdekel egy pasi, nem fogja zavarni, hogy pár centivel magasabb nála.


A valóság más, mint a GYIK. De egyébként a GYIK-es téveszmék csak annyiban zavaróak, hogy a kezdők, akiknek nem nagyon megy a csajozás, idejönnek, és elolvassák a sok marhaságot, aztán magukévá tehetik azt.

2021. febr. 7. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!