Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női elutasítás stílusa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női elutasítás stílusa a férfi személyiségétől is függ?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedős korszakomban voltam, akkor ha elutasítást kaptam, akkor velem ezt a nők mindig udvariasan, tisztelettel közölték.


Egy lány volt egyszer aki kicsit gúnyosan beszélt, de kicsit később még ő is odajött elnézést kérni, hogy bocs a beszólásért, neki barátja van, de sok sikert kíván az ismerkedéshez.


De nagyon sok férfitól hallani, hogy nők leordítják, káromkodva elzavarják , kiröhögik, megalázzák nyilvánosan őket.


Nekem egyszerűen csak állandóan mázlim lett volna, vagy ez személyiségfüggő is?


Vagy lehet én tudat alatt nem vonzódtam olyan nőkhöz akik ordítva elzavartak volna? És velem ezért nem történt ilyen?



2021. jan. 29. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én mindenkivel udvarias vagyok, hacsak nem zaklat, erőszakoskodik. Soha életemben nem káromkodtam senkivel, nem zavartam el senkit, hanem csak elutasítottam. És őszintén szólva, nem is ismerek ilyen alpári nőket, nem tudom, ezek a pasik kikkel ismerkednek, de ez a Maunika show szint.
2021. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

fugg a lanytol is, meg attol is nyilvan, ki hogyan, milyen modszerrel es szoveggel probal meg kozeledni. mondjuk azt erosen ketlem, hogy barmelyik no orditva, karomkodva reagalna egy kedves, normalis kozeledeste, szoval valoszinu, az ismeroseid taho modon probaltak felszedni a csajt.


volt, hogy en is elkuldtem valakit a krv a anyjaba, amikor ugy probalt ‘ismerkedni’ hogy szorakozohelyen alamnyult undorito sunyi modon. pedig amugy nem vagyok ordibalos, de egy ilyenre nem lehet mashogy reagalni.

2021. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pasik akiket meg orditva se tudsz lerazni... Az olyanoktol hogy szabadulnal meg?
2021. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván először normálisan küld el, aztán ha nem értesz a szóból, egyre durvábban.

Amúgy meg a végeredmény ugyanaz: nem kellesz, kevés vagy.

2021. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem az egész azon múlt, hogy valószínűleg jól észrevehetően a tudatod minden egyes rétegével teljes értékű emberként tekintettél rájuk. Azok, akiket durván zavarnak el, általában még ha lábtörlőt is csinálnak magukból, tudat alatt számukra akkor is egy tárgy (dísztárgy, oltárra való tárgy, vagy szexuális tárgy) az, akinél bepróbálkoznak. Úgy gondolom, ennyi a nagy titok.
2021. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Én is hasonlót tapasztaltam mint a kérdező: durva sztorik durva elutasításokról visszafogott férfiak esetében, viszont nálam a csajok be voltak sz@rva kb. mikor élesen próbálkoztam, pedig én is rettenetesen béna voltam mindig.

Valamiért félnek tőlem úgy látom, és mindig nagyon óvatosak voltak ha velem beszéltek, nem mertek soha megalázni, nem próbálták meg.

Talán van valami félelmetes a tekintetemben, ami sejteti hogy ha durván reagálnak csúnyán "harapok", egy megérzés ami nem is alaptalan. Ugyanis a becsületem védelmében verbálisan át tudnék fordulni elég durvára is, de csak akkor ha okot adnának rá

2021. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sosem akarok senkit megalázni sőt megbántani sem. Nem könnyű az elutasítás és rosszul is esik az embereknek. Ezért próbáltam mindig tapintatosan a tudtukra adni a férfiaknak, hogy bocsi, de nem. Viszont amikor nem fogadják ezt el, hanem továbbra is tapadnak és kérdezgetik hogy "De miért nem?" meg hasonlók akkor nagyon felmegy bennem a pumpa...
2021. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel én külföldön laktam és csak nyáron voltunk itthon hosszabb időt, ezért engem úgy utasított el egy ismerős lány, hogy rövid válaszok, utána többszőr megnézte az üzenetet ugyan ez a lány, de nem válaszolt, majd újra, normálisabb beszélgetés időszakban egyszer csak meg se nézte az üzenetet. Gondoltam várok vele, mert sokszor órák múlva válaszolt csak, de másnap is ugyan csak nem nézte meg...

Ettől sokáig nagyon szarul éreztem magam. (Ünnepi köszöntőkre többnyire reagált, de semmi több.) Én meg ezt nem vagyok képes felfogni, hogy miért nem írta le egy kulturált üzenetbe?


21F

2021. febr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És te miért küldözgettél neki üzeneteket, ha ő egyértelműen nem érdeklődött?
2021. febr. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9- es


Egy időben érdeklődött, beszélgettünk, volt, hogy részletesebben írt, élőben is beszéltünk, csak messengeren kevésbé volt kommunikatív, mint élőben.

2021. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!