Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért terjesztik itt egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjesztik itt egyesek azt, hogy a személyiség nem fontos, hanem csak akkor lehet sikeres valaki a nőknél, ha jóképű, gazdag, stb. amikor az utcán tök átlagos pasikat is lehet látni nőkkel, amint kézen fogva mennek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem terjeszti ezt.

A párkeresés/találás leginkább a szerencsén múlik. A többi faktor elhanyagolható.

Szerencse kérdése, hogy összetalálkozol e egy olyan emberrel akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak és képesek vagytok együtt is maradni.

2021. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Többről szól ez a dolog, mint a szerencse. És úgy gondolom, hogy a jó megjelenés (pl. ápoltság) számít, de nem azon fog eldőlni egy kapcsolat, hogy valaki, valakinek az ideálja-e.
2021. febr. 7. 20:48
 13/23 anonim ***** válasza:

Te már ne is haragudj, de hülye vagy :D

1 hónapig randiztam heti 2x egy csajjal, rengeteget dumáltunk, nagyon jól éreztük magunkat, egyezett kb minden. 1 hónap után megmondta, hogy ne folytassuk, mert nem tudja túltenni magát rajta, hogy kb egymagasak vagyunk, neki ez kell, hogy a férfi magasabb legyen. Rosszul esett, de nem haragudtam rá, viszont nekem ne mondja senki, hogy a nőket nem érdekli a magasság.

2021. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
Akik ezt hirdetik, nőszámba csak a 18-25 éves csittifitti szuperápolt, feszes, vékony testű, bomba alakú szép arcú nőket veszik.
2021. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdeznék: miért van az, hogy azok a nők, akik rendszeresen példálóznak azzal, hogy átlagos pasikat látnak jó nőkkel, valójában nem jönnének össze átlagos pasikkal?
2021. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15: ennek a kérdésnek nem értem a logikáját. Ha azt mondom, látok embereket két kézzel, akkor nekem nem lehet két kezem?
2021. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16: De, lehet. Csak ez olyan, mintha én cigarettával a számban tartanék arról kiselőadást, hogy milyen káros a dohányzás és hogy csak elhatározás kérdése a cigi lerakása, mert sok embernek sikerült. Csak nekem tűnik hiteltelennek?
2021. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17: igen, mert beleprojektálsz vmit, ami nincs is. Nyilván azért ír az ember arról, amit mit lát napközben, mert az nem egyedi példa. hanem több, nem kivétel. Amikor magamról írok, és megírom, hogy volt médiaideál szerint nem kifejezetten jóképű pasim, akit szerettem, abba a válaszomba sokkal többször belekötnek mindig, minden szóba kb... mert biztos hazudok; ha objektíven leírom, hogy nem médiaideál, akkor fujj, biztos nem szerettem, mert akkor nem írnék ilyet; biztos a pénzért voltam vele, biztos paraszt, "de legalább magas, ugye?" stb. Ha tendenciákról írok, azt jobb eséllyel elhiszik, pedig mindkét esetben igazat írok.
2021. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18: Az én tapasztalatom az, hogy nagyon ritka a jó nő-átlagos pasi páros, mivel a nők szinte soha nem választanak lefelé. Néhány nagyon-nagyon ritka kivétel van, de mivel egy nő szépségét közvetlenül nem tudod összehasonlítani egy férfi "szépségével", ezért inkább beszéljünk a vonzerőről. Az pedig több tulajdonság kombinációjából alakul ki, amiből csak az egyik a külső. Sőt, amikor egy csinos nőt és egy átlagos külsejű férfit látsz, akkor csak a felszínt látod. Tényleg nem rosszból, de ma már rengeteg eszköze van a nőknek arra, hogy a szürke kisegérből csinos nőt tudjanak magukból varázsolni, legalábbis az utca népe számára. Ez az, amit te ott és akkor látsz. Nézd meg a nagy sztárok smink nélküli képeit. Ha úgy szembe jönnének veled az utcán, semmivel nem tűnnének ki a tömegből, pedig a legtöbbjük valljuk be, alapból szebb az átlag nőnél, hisz részben ebből él.
2021. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor sosem a sminkelést, ilyesmit nézem, hanem az alap adottságokat és az igényességet. BKV-n utazó pároknál már igényességben is a legtöbb esetben verik a nők a férfiakat, ha párokról beszélünk.
2021. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!