Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, hogy tobb match-em legyen?

Figyelt kérdés

Online tarskeresesi problemaim akadtak...


Barmennyire is igyekszem, egy nap csak 15-20 match-em van :(


Kivalo minosegu fenykepeket toltok fel, az igaz hogy a bio-ba nem irok semmit, de hat ennyire fontos lenne? Lehetseges hogy emiatt vagyok ennyire sikertelen?


Na meg ugye elegge megszurom kit huzok jobbra, de akkor is, ez a napi 15-20 match eleggel elszomorito.


Tippek a tobb match-hez?


Trollok kimelyenek ha lehet!



2021. febr. 7. 19:57
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem, 30 eves ferfi vagyok.
2021. febr. 7. 19:58
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
sztem a napi 15-20 matchcsel inkabb te vagy a troll...
2021. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Itt max te vagy a troll.

Hova akarsz többet napi 15-20 match-től?

Az egy hét alatt már 100-nál is több.

2021. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

"Trollok kimelyenek ha lehet!"


Aha biztosan neked van napi 15-20 "matched". Maximum gyufád van ennyi...

2021. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Reportálva :)
2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Mar miert lennek troll? Nem ertem hogy miert annyira hihetetlen napi 15-20 match...


Harom napjra regisztraltam Tinderre, ahogy en tudom elso par napban az uj felhasznalok elore kerulnek a "sorban", viszont utana mar nem lesz annyi match.


Nem tudtam hogy ez "soknak" szamit...elnezest hol volt merszem feltenni egy kerdest.

2021. febr. 7. 21:20
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Inkább te vagy trollllll 🙂
2021. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha kedves kérdező nem vagy troll.... ezt válaszold meg... napi 20 match az mondjuk egy hét alatt 140, ezekkel aktívan beszélsz is? És bármi másra van még időd? Szóval beláthatod, hogy a napi 20 ha igaz is lenne, effektíve rengeteg....2-3 emberrel nem tudok beszélni úgy párhuzamosan , hogy figyeljek rá, meg emlékezzek is arra amiket mond, hogy aztán egy randin ne égjek be....
2021. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem ertem miert annyira hihetetlen a napi 15-20 match...harom napja vagyok fent.


Amugy mennyire turelmetlen nehany no... ha nem irok rogton match utan, mar elhord mindennek es unmatch-el :(


[link]

2021. febr. 7. 22:54
 10/30 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha jól néz ki és vásárolt előfizetést, akkor lehet, hogy az elején megszórja a rendszer matchekkel és az oldal operátorai még chatelnek is vele mézesmadzagként.
2021. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!