Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan csak azért nem lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan csak azért nem lépnek ki a rossz kapcsolatukból, vagy várnak arra, hogy a másik fél szakitson, hogy aztán sajnáltathassák magukat az elhagyott fél szerepében?

Figyelt kérdés
Ugye ha ők szakitanak akkor ez a szerep nem játszik.
2021. febr. 8. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Magadról beszélsz?
2021. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni, mert minden kapcsolat más és más, és az ember a saját kapcsolatán kívül elég kevés kapcsolatot ismert olyan behatóan, hogy ezt ki tudja jelenteni, sőt néha még a saját kapcsolatát / párját sem ismeri ehhez eléggé.

Én csak magamról tudok beszélni - voltam olyan kapcsolatban, ahol az utolsó 3/4 év szenvedés volt, és azért maradtam benne, mert addig elemezgettem magamban azt, hogy ez most tényleg rossz kapcsolat / menthetetlen / tényleg kiszerettünk egymásból, vagy csak jó dolgomban nem tudom, mit csinálok és hiányzik a friss kapcsolat pezsgése, unatkozom a harmóniától... egyáltalán nem az volt a fejemben, hogy ha a másik szakít, akkor nem én leszek a szararc...

2021. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én arra vártam, hogy ő is beszálljon a kapcsolat "megmentésébe", végül inkább kifelé kezdett el kacsintgatni..

Végül én szakítottam, de ha ez nem derült volna ki, valószínűleg még mindig várnám a csodát...

Szóval nem, nagyon nem "vártam" arra, hogy ő szakítson..

2021. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlen, tobb oka van:


Az egyik, hogy nem tud kilepni, nem akar, mert azt hisz maaaajd valtozni fog (nem fog)


A masik egy kozgaz fogalom, miszerint ha te tettel valamibe energiat, penzt, idot, akkor varod annak a megteruleset. Ugymond nem hagyod karbaveszi a dolgokat.

2021. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!