Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából az hátrány egy nőnek ha a másik fél tud és szeret főzni?

Figyelt kérdés
Mivel több ismerősöm szerint ez olyan 'csajos' dolog, és szerintük nem férfias, ilyen vélemények mind a két nemnél előfordultak.

2020. márc. 3. 22:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést: Egy nő számára zavaró e az ha egy férfi szeret és tud főzni?
2020. márc. 3. 22:03
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel több ismerősöm szerint ez olyan 'csajos' dolog, és szerintük nem férfias"


Milyen retardált ismerőseid vannak neked?


Biztos, hogy van nő is de kb ismerek egy csomó séfet aki férfi és világhírű. Kb mindenki tudja, hogy kik, ha hallja a nevüket.

2020. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Apám egy hímsoviniszta macsó volt és k-rva jól sütött-főzött.

A menő sztárséfek általában férfiak.

A barátom baráti körében is akad jó pár tipikusan férfias szakmájú férfi, azok is csinálnak ételt.


Viszont tényleg van olyan barátnőm, aki szerint ez "gáz". De szerintem ez csak védekezés nála, az ő férje a szemetet sem viszi le, a konyhába be nem teszi a lábát. De panaszkodni azt tud, ha barátnőm későn ér haza és akkor kap vacsorát. Hát szerintem inkább ez a gáz, mintha fogyatékos lenne, akit el kell látni.

2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egesz heten a parom foz mert szabit vett ki amugyis en meg munka miatt keson erek haza. Tok szexi, en mindig dicserem meg erositen benne meg szoktam fozesrol is kerdezni. Fiutesom is nagyon jol foz, hétvégenkent mindig o, hetkoznap neg a felesege.
2020. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 50-50%-ban kellene, hogy eloszoljon a főzés is, mint házimunka, mikor egyik, mikor másik főz, éppen kinek van kedve, ki ér rá, vagy ilyesmi.
2020. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

És ugyan már mitől lenne csajos dolog a főzés?

A menstruáció, a terhesség meg a szülés, na, az csajos dolog. Meg még talán a ridikül.

Ezen kívül kb. minden uniszex.


Szerintem ma már inkább az a ciki, ha egy férfi nem tud főzni...

2020. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is engedném hogy a barátnőm főzzön. Sokkal jobban főzök, így azt ehetem amit szeretek es úgy ahogy szeretem.

Amúgy nem érdekel hogy kinek mi a vèleménye, ha valamit szeretek csinálni akkor csinâlom

2020. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mitől csajos az, ha egy ember nem akar éhen dögleni? :D

Nekem imponálna, főleg ha főz is nem csak mondja. Volt olyan párom aki állítólag jól eltudott készíteni pár dolgot, ahhoz képest egyszer nem láttam főzni

2020. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát ciki vagy sem, én nőként abszolút nem érdeklődtem a sütés-főzés iránt soha, úgyhogy nem is értek hozzá. Csak előnyt látnék abban, ha a páromnak menne, és szívesen csinálná.
2020. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, de csak ezzel nem fog megtartani valaki.
2020. márc. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!