Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnád venni az ilyen nőt? Miért ennyire sztereotipikus ez?

Figyelt kérdés

35+nő elvált, gyereke nem lehet.

Nincs hobby, nincs semmi különleges érdeklődési köre, nem sportol, van pár nála sokkal fiatalabb legjobb barátnője.

Multinál dolgozik, eltartja magát, de bővebb egzisztenciája a szülei kezében van, egy nagy házban lakik egyedül, amin évtizedes hitel van. Van maskája. Fura, de nagyon jó csaj-nő.



Rövidke "kapcsolatunk" folyamán párszor megszegte az adott szavát, többször emiatt hülye szituációkat teremtett, aminek persze én voltam az oka.Mindig.

Folyamatosan a nála jóval fiatalabb barátnőit részesítette előnyben, szinte minden hétvégén eljárt és keményen bepiálgattak, el csajoskodtak, de semmi építő jellegű, semmi komoly, csak csajbuli.

Mindig azt hallottam, hogy ő mennyi mindent akar csinálni és mennyi mindent akar majd elkezdeni, de semmiben nem láttam komolyabban elmerülni.

Aztán ilyen is volt: szöveg az az volt hetekig, hogy én ne nyomuljak, majd amikor ő akar akkor találkozunk, utána hetekig szinte nála kellett csakis találkozni, ott aludni stb, majd megint hogy jaj, nem lesz ez így jó, túl sok ez, túl hamar, idő kell stb.

Ezt kétszer oda vissza, egy pár hónapon belül.

Az egyetlen rendszeres dolog az életében a munka meg a játék a telefonján :D


Én 40F, jól gondolom, hogy a férfiúi hiúság és a mocskos himsovinizmus és kisfiúi csalódás mellett volt ezzel a lánnyal alapból is nagy baj és nem csak én vagyok a hunyó?

Hogy neki kemény elköteleződés, meg rendszeresség problémái vannak?

Céltalanság, család probléma, női középkori krízis?



(nem nőgyűlölő poszt, csak próbálom értelmezni a dolgokat)


2021. febr. 8. 11:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Testileg lehet, hogy jó nő, de szellemileg kb. egy 20 éves szintjén van. Ne fáraszd magad vele!
2021. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Engedd el, egy punci nem ér ennyit.
2021. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ez annyira sztereotipikus, hogy üvölt róla, hogy kamu, és hogy te egy hímsoviniszta lúzer vagy, akinek életében nem volt még nője.
2021. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hármas, dühönghetsz, de ez kérlek egy full igaz történet.
2021. febr. 8. 12:05
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég karcsú, én passzolnám. Egy jó testre nem lehet boldog és stabil párkapcsolatot alapozni. Nem is tudom, minek kínlódsz még vele, egy tini szintjén van agyilag.
2021. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem 20 éves szint. Mert én nem vagyok ilyen fogyaték.

Szintén egy 20+

2021. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%

1.Hol látsz te dühöngést?

2.Ebben még történet sincs, csak összeszedtél minden sztereotipikus fhost és leírtad ide, valós törtenet,probléma vagy bármi egyéb nélkül. Az egész totál átlátszó, de az apró részleteket is buktad. Hogy kapcsolódik hozzád vagy a kérdéshez, hogy van macskája és "évtizedes" hitel van a házán (egy lakáshitel 10 évtől indul igen, beszélgess el róla egy bankkal hogy miért). Meg hogy elvileg egy személyes dolog, ami közvetlenül érinti az életed ÉS a fő kérdésed az hogy miért ennyire sztereotipikus.


A válasz: mert így találtad ki.

2021. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Ez a nő nem nőtt ki a tinikorból. Hagyd a fenébe.
2021. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7/8

Azokat a dolgokat írtam le amik nekem red flagként jöttek le 40 éves férfiként.


Ezekről kérdeztem.

Arról nem tehetek ha te belelátsz akármit is.


A stílusodból jön le a düh.

2021. febr. 8. 12:25
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Gyerek még agyilag. És az is marad. Egyébként csak dugópajtinak használt
2021. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!