Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ilyen "ellentétes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen "ellentétes" jellemű nők?

Figyelt kérdés
Külsőre vadócnak tűnnek (pl tetoválás, piercing, extrém frizura, ilyesmik), de otthonulősek, visszahúzódóbbak, és otthonülősebb, nyugisabb hapsi is tetszik nekik, nem csak egy sztereotípia szerinti motoros menőcsávó?

2019. nov. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy vannak. Te melyik világban élsz?


Ja, ahogy ismét egy huszénéves kisgyerek elmélkedik....

2019. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1: Kedves első hozzászóló! A kérdés pont azért született meg, mert jól elmúltam már 30, és eddig azt láttam, hogy az említett külső mellé általában az "állandó mászkálás, koncertek, fesztiválok" stb. társul. Mivel én egyáltalán nem vagyok ilyen jellem, viszont tetszik bizonyos fokig az ellenkező nemnél ez a megjelenés, kíváncsi voltam, hogy van e esélye egy átlagJózskának ismerkedéskor, vagy csak egy bandavezér jellemű embernek. Bocsánat, ha nem tudom egyértelműbben megfogalmazni, valóban nem egyszerű szavakba önteni.
2019. nov. 27. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Esélyed éppen van, ha nem zavar, hogy fejben elég elcseszettek...
2019. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Enyhén" magamra ismertem a leírásban, szóval biztosan vannak. Engem mindenki pörgős extrovertáltnak gondol a kinézetem miatt, pedig messze állok attól. Ismerőseim között is akadnak hasonló beállítottságúak, szóval kivételnek se mondanám magam.

És mindenféle rosszindulat nélkül: nem kérek privát üzenetet, mert már 4 éve tartós kapcsolatban élek, ismeretleneknek pedig nem adom ki barátnőim elérhetőségét. De ne add fel, létezünk, vagyunk, csak kitartóan kell keresni :)

2019. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!