Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben lenne értelme folyatni?

Figyelt kérdés
Online megismerkedtem egy lánnyal aki mint kiderült csak egy hétig volt a városban ahol élek. Pár nap csetelés után randira hívtam ami jól is sikerült. Ő volt az aki utána is írt, hogy jól érezte magát velem és még tartottuk a kapcsolatot. Sajnos haza kellett mennie...kb 350km-re lakik. A lány tetszik de így nehezen tudok elképzelni egy normális kapcsolatot. Egy barátságot még talán ahol csak csetelgetünk de egy kapcsolatot már nehezen. Ritkán tudnánk találkozni mert hetente megtenni ezt a távot költséges is és időigényes is. Utána pedig gondolom valamelyikünknek költöznie kellene, ami nem egyszerű dolog.
2021. febr. 12. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nem lehet jó választ adni. Nekem volt távkapcsolatom 2 évig, 300 km, utána összeköltöztünk. Ha mindketten akarjátok és van közös cél a szemetek előtt, akkor sikerülhet, de nem bírja hosszútávon mindenki. Szerintem is nagyon nagyon nehéz, havi 1-2 találkozó.. de mint mondtam nem lehetetlen, ehhez ugyanannyira akarnotok kell és tenni kell érte.
2021. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első pillanattól távkapcsolat volt? Ha legalább a kapcsolatunk első hónapját együtt töltöttük volna akkor talán könnyebb lenne. Nekünk most kéne megismerkedni igazán, ami élőben könnyebb.
2021. febr. 12. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok, igen első pillanattól. Szerintem nem lenne könnyebb akkor sem. Eleve ha a "rosszat" szokod meg és úgy kerülsz bele a kapcsolatba,szerintem elviselhetőbb. És persze fontos hogy idővel össze tudjatok költözni vagy legalább közelebb egymáshoz.:)
2021. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rövid ideig találkozgathattatok, most messzire elment, ez után pedig ritkán találkozhattok a távolság miatt.

Nincs jövője a kapcsolattartásnak, illetve csak ici-pici. Valamelyikőtök talál magának valakit, akivel gyakrabban találkozhat.

2021. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számtalan jó és rossz példa is van távkapcsolatokra. Minden kapcsolat melós, a távkapcsolat még melósabb, de semmi sem lehetetlen. Ha igazán akarjátok megoldhatjátok. Ha nyűgnek élitek meg, akkor bele sem érdemes kezdeni.
2021. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!