Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnek tényleg nincs értelme nem olyan jó külsővel?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasni ezt itt - mondjuk sok mást is -, hogy már teljesen esélytelennek érzem, megpróbálni sincs kedvem.

Viszont én az élőben ismerkedéshez totál hülye vagyok, képtelen vagyok az első 10 percen túllendülni.


23/F


2021. jan. 8. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Élőben se nagyon, szóval igazából "teljesen mindegy", melyik csatornát választod :)
2021. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg. Mivel ott a kinézet az egyik elsődleges tényező
2021. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha 10 perc után felállnak az asztaltól és ott hagynak, valamit nagyon rosszul csinálsz és nem a külsőd a baj.

Online társkeresés akkor könnyű, ha jól nézel ki és van egy profi fotósod. Átlagos külsővel, profi fotóval is lehet sok "match"-et szerezni, de személyes találkozó nem lesz sikeres (nem úgy nézel ki, mint a fotó, ezt sokan nem veszik jól)


Személyesnél meg az a baj, hogy gyakorolni kell. 23 éves vagy, kalapomat rá, hogy még nem randiztál 10 nővel. A sikeres srácok ezt a számot egy hónap alatt letudják, sőt, sokan még hamarabb. Ez által van tapasztalatuk. Másik lehetőség, hogy elkezdesz aktívan társaságba járni és ott gyakorolod a kommunikációt (mindenkivel, nem társkeresés céljából).

2021. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 10 percet úgy értettem, hogy miután van egy ember (nem feltétlenül nő), akivel először találkozunk és elkezdődik a kommunikáció az első 10 percben képtelen vagyok bármit is kezdeni...Nagyon nehezen alakul ki a dolog. Amint minimális összhangot is tapasztalok, onnantól sima, elengedem magam, és minden király.
2021. jan. 8. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

" hogy elkezdesz aktívan társaságba járni "



Ha ezt még valaha megengedik ugyebár (mivel most eléggé tiltott...)

2021. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, vesztenivalód nincs benne, csak ne szívd mellre. Ha lazán kezeled, egy csatornának jó.
2021. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó külsővel sincs. A nők többsége nem társkeresés céllal van ott, szimplán nincs kivel beszélnie, teszteli kinek tetszik stb.


Ha normális párkapcsolatot akarsz és nem időpazarló, sehová nem vezető beszélgetéseket, kkor élőben csinálod.

2021. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!