Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy az ismerkedési fázis totál fárasztó?

Figyelt kérdés
Unalmas, akadozó, tartalmatlan beszélgetések, szó nélküli eltűnések, randiban csak nagyon kevesen vannak benne egyből. Neten ismerkedem, sajnos most máshol nem lehet lassan egy éve. Régóta nincs komoly kapcsolatom, és már nagyon vágyom rá. De ezt az ismerkedési fázist legszívesebben teljesen átugranám.
2021. febr. 12. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek veled..
2021. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt akivel nyűgként éltem meg, de pl a jelenlegi párommal imádtam. Szóval szerintem emberfüggő is. :) De tény, hogy ez a vírus dolog csak nehezíti az ismerkedést.
2021. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne ismerkedj, ha neked ez teher és fárasztó, ezt nem lehet átugrani, maximum akkor csak, ha szexkapcsolatot kerestek.
2021. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem már a laza kapcsolat is opció. Sok esetben kezdem azzal a beszélgetést, hogy van-e kedve velem aludni, összebújni. Nem a szex hiányzik, hanem inkább a törődés. Csak addig el is kell jutni, rengeteg felesleges tiszteletkör, udvarlás, aztán meg vagy meglesz a részéről a kémia, vagy nem (inkább nem).
2021. febr. 12. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ezt ha már kérdezni kell, akkor nem jó, jön magától, ha olyan a szitu.
2021. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden ismerkedés elkezdődik valahol.


Ha ez teher akkor keress szexpartnert

2021. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem lenne egyértelmű, mert szépen kapom a privátokat: férfi vagyok!
2021. febr. 12. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:

"Sok esetben kezdem azzal a beszélgetést, hogy van-e kedve velem aludni, összebújni."


Ilyet nő nem ir tehát világos volt :D


Am meg az ismerkedés az egyik legjobb része az új kapcsolatoknak, az h nem hozza az elvárásaidat az már más dolog. Elkéne engedni, csak élvezetből ismerkedni és vmi meg fog változni meglátod

2021. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj annyira szívemből szóltál. :D

Komolyan, már a Tinderhez sincs kedvem, annyi időmet pocsékoltam már ott el, aztán néhány óra alatt mindegyik beszélgetés ellaposodott, és ennyiben is maradtunk mindig. Élőben nem tudok ismerkedni, nem vagyok elég bátor hogy esetleg kezdeményezzek, neten meg már unalmas az egész.

22/L

2021. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!