Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél az igazat mondjam vagy próbáljak szépíteni? Munkanélküliség

Figyelt kérdés

Covid miatt a munkahelyem megszűnt ,egy ideig tervezték a nyitást de már végleges a döntés, csődbe ment nem bírta tovább.

Azóta sajnos semmit nem találtam.

Ismerkedés során ezt bevalljam vagy próbáljam szépíteni ? De hazudni sem akarok nem is szoktam de ez most kellemetlenül érint.

26N


2021. febr. 13. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Elképesztő, hogy mennyi ember lesz mostanság munkanélküli, és mennyi vállalkozás megy csődbe azért mert a nyugdíjasok nem képesek otthon megülni a s*ggükön :( Sajnálom! Mondd el az igazat! Ez tőled teljesen független, nem tehetsz róla.


Szurkolok, hogy jól sikerüljön, és hogy mihamarabb találj munkát is!

2021. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem éri meg szépíteni ismerkedéskor ebben a témában, mert később úgyis csak kellemetlen helyzetet vagy szituációt fog eredményezni, ha jól alakulna a dolog és lenne folytatás.


Nyugodtan mond el, hogy mi történt. Sajnos nagyon sokan vannak még hasonlóan, mint te. Amióta beütött a vírus sokkalta nehezebb a munkám és körülményesebb. Sok embernek pedig meg is szűnt vagy csökkent a fizetése.


F

2021. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos igen, most csak ahol én dolgoztam ez 9 ember azaz 9 család sorsa, élete ami emiatt bajba kerül.
2021. febr. 13. 19:18
 4/26 A kérdező kommentje:
2 Igen elmondom az igazat , kicsit úgy érzem szégyen, de muszáj lesz.
2021. febr. 13. 19:19
 5/26 October15 ***** válasza:
51%

1.: Iiiigen a járvány pont így működik... :D Most nem azért de augusztus 10. és október 29. között 3x mentem ki a házból [könyvtárba mert hát egyetem], ehhez képest csont nélkül beszoptam a covidot pedig még csak nem is vagyok boomer.


Kérdező: Miért ne mondanád el? Egyrészt mert nagyon gyorsan kiderül [már egy kapcsolat élettartamához képest], másrészt mert nem igazán árul el rólad bármit is az, hogy csődbe ment a cég ahol dolgoztál / egy válság közepén nem találtál még munkahelyet.

Mármint könyörgöm mennyire kell alacsony IQ / EQ ahhoz, hogy ezt valaki ne rakja össze? :D [Már a pasi részéről.]

2021. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nyugodtan az igazat, ha normális, úgyis megérti, ha meg nem, jobb is ha lelép.
2021. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5 Igazából volt akinek mondtam ( nem párkeresés kapcsán ) és nagyon lenézően reagált rá. És emiatt félek. Sors fintora de társkeresőzni meg éppen most van időm emiatt, amikor 10-12 órákat talpaltam semmi időm nem volt erre.
2021. febr. 13. 19:24
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de nem is te terheled le az egészségügyet. Ez a vírus elsősorban az idősekre veszélyes, őket kéne a leginkább korlátozni, otthon tartani, és akkor fele ennyien sem lennének a halottak között, de még csak kórházban sem.
2021. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

" kicsit úgy érzem szégyen, de muszáj lesz."


Gondolom vendéglátásban vagy valami hasonló helyen voltál amit korlátoztak, ha újra nyitásról írsz. Arról senki nem tehet, hogy már több mint fél éve rengeteg vállalkozás és ember életét ellehetetleníti a korlátozásokkal a kormányunk. Teszi mindezt úgy, hogy semmilyen segítséget nem nyújt.

2021. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noren1989 ***** válasza:
93%
Én az igazat mondanàm. A bizalmat elég egyszer eljàtszani egy embernél és koràntsem garantàlt, hogy visszanyered valaha.
2021. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!