Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, tényleg kicsit visszafogottabbak vagytok azzal a férfival ,aki tetszik, viszont mégis hogy adjátok tudtára, hogy lenne esély számára?

Figyelt kérdés
Illetve honnan tudhatnám, hogy egy lány,nő azért visszafogottabb, mert szimplán közömbös vagyok számára vagy azért mert tetszem neki?

2021. febr. 13. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Honnan tudhatnád? Kérdezd meg tőle, be a sültgalambra várj!
2021. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz az alatt hogy visszafogottabb?


Nem hajtok rá mint egy úthenger, de aki tetszik annak,

1. Igyekszem a közelében lenni.

2. Sokat beszélgetni vele

3. Mosolygok rá

4. Viccelődök vele

5. Kicsit húzom az agyát

6. Szemezek, vagy úgy pillantok rá hogy érződjön tetszik nekem.

2021. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

2-es, így viselkedik egy nő, ha tetszik neki valaki. Ha szerelmes, akkor:

1. Nem kap levegőt a közelében, tehát meglátja és elrohan.

2. Két értelmes szót nem tud összehozni szemtől szemben vele, tehát inkább nem beszélget.

3. Rá se mer nézni, max. a cipője orrát bámulja.

stb...

2021. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma, szóval, kezdetnek hívd el randira.
2021. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mivel ha tetszik valaki, attól "félek".


Nem tudom, mi a kontextus nálad, de ha már elég ideje ismeritek egymást, nem csak mondjuk 2 hete, akkor lehet jobban teszed, ha te lépsz (pl. tereld a témát a fiúzásra, vagy hívd el valahová, és nézd meg mit reagál).


Ha olyan a csaj, mint én, akkor a jeleiből szerintem nem fogsz érteni, mert lesz ott kavalkád.

2021. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!