Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csendesebb, visszafogottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesebb, visszafogottabb 30 körüli férfiak hogy mutatják ki ha tetszik nekik egy nő?

Figyelt kérdés

A "csendesebb" kifejezést inkább úgy kell értelmezni, hogy akikkel jól kijön, azokkal beszélget sokat, viszont ő maga nem kezdeményez beszélgetést ismeretlenekkel és olyanokkal sem akivel már nem először találkozik.

Ha nem kommunikál akkor hogyan fejezheti ki azt ha tetszik neki valaki?


2018. jan. 6. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben talán inkább õ várja a kezdeményezést az ellenkezõ nemtõl, nem minden esetben mutatja ki, illetve nem táplál érzéseket bárki iránt, amíg az nem férkõzik a bizalmába.

Csak a nyíltabb embereknél van így, hogy könnyedén bárki iránt érzéseket táplálnak és kimutatják a közeledést. A zárkózotabb emberek akkor teszik ezt, ha már valahogy beszélõviszonyba kerültek veled, másképp bizalmatlanabbak, ezért nem mutatják csak úgy ki valakinek.

2018. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazad lehet, de csak van valami jel. Talán nem is direkt, hanem valami ösztönös mozzanat (ha lehet így nevezni), vagy esetleg zavarba jön az adott nő közelében (bár ez egyén függő, hogy ki mennyire hozható zavarba).
2018. jan. 7. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint zavarban vagyok,és nem is tudok olyan közvetlen lenni azzal aki tettszik.

De nem minden esetben,volt hogy már összeszedtem a tökeim és megpróbáltam randira hívni a szimpatikus hölgyet,sajnos a válasz : távkapcsolatban vagyok valakivel de azért barátok lehetünk .

2018. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok:) De ritkán szoktam csak úgy azt érezni, hogy tetszik valaki, mondhatni elfojtom. Amint látom, másoknál ez mindennapos lehet, hogy megjegyzést tesznek egy csinos nõre, többet mosolyognak, mint én, jobban odafigyelnek és kíváncsiak a környezetükre.

Akkor érzek hangsúlyosabb érzéseket, ha beszélek valakivel, anélkül nem igazán.

Bárkivel szóba állok, tehát nemigen adok okot arra, hogy mások “féljenek” tõlem, vagy azon gondolkodjanak, hogy kedvelem-e õket, mert beszélni bárkivel lehet, csak utána dõl el, hogy mi a helyzet. Bár szerintem ezzel sokan így vannak.

2018. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
én csak megnézem, ha összeér a tekintetünk akkor elfordulok, mert zavarba jövök, mint egy kislány :DD
2018. jan. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon egyértelmű, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor kezdeményezek valahogy kivéve, ha pasija van. :D Ha ismeretlen, oda-oda pillantok. Ha ismerős is, és azért beszéltünk már pár szót, zavarban vagyok körülötte és furán viselkedek, de azért keresem a szemkontaktust és mosolygok.
2018. jan. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nő szemébe nézve rámosolyog. Zavarban van a jelenlétében, főleg ha mások is vannak az adott környezetben.

Megszölítani, beszélgetést kezdeményezni nem nagyon mer. Ha egyszer-kétszer mégis megpróbálja, de utána a nő nem kezdeményez beszélgetést, akkor az nagyon elbátortalanítja.

2018. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én igyekszem nem kimutatni. Mivel alacsony és ronda vagyok, ráadásul introvertált is, semmi esélyem a nőknél, így inkább titkolom, hogy ne legyen belőle gázos helyzet.
2018. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :)
2018. jan. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!