Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a nőknek 30 fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nőknek 30 fölött már egyre erősebb és erősebb kompromisszumokat kell kötni, ha olyan pasit akarnak akinek nem csak patronürítésre kellenek?

Figyelt kérdés

Ingyen prostinak még a legtöbb 50 éves nő is jó valakinek, persze kérdés, hogy kinek. De úgy hogy komolyan tervezzen valaki egy 30 fölötti nővel, az már egyre nehezebb. A jó pasik simán 30 de akár 25 alatti nőkre vadásznak csak. Egyértelműen a béta férfiak lőnek a 30 fölötti nőkre, akik szintén megalkudnak. De egyébként a legvadabb álmában minden férfi 18-25 éves nőről álmodik, rosszabb esetben még fiatalabbról.

Mennyire érezhető, hogy a nők 30 fölött már jóval kevésbé kelendőek komoly kapcsolatra? Akkor már nekik is szorul a hurok?



2021. febr. 14. 19:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
Nekem őszinte szerelemre van szükségem, mert én is nagyon ragaszkodó vagyok. Ha újra lesz barátnőm, szeretnék egy életen át kitartani mellette.
2021. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nemnek nehéz 30 felett, a nőknek pláne.
2021. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
78%
A 30 feletti egyedülállók 90%-a selejtes, természetesen a férfiak is azok, nemcsak a nők, ezért nyilván nehéz nekik a társkeresés.
2021. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
63%

"A 30 feletti egyedülállók 90%-a selejtes"


Miért is? Nekem 30 fölött ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Miért is voltam selejtes? A férjem szintén egy hosszú kapcsolaton volt túl. A legtöbb egyetem alatt kialakult párkapcsolat szintén 30 körül ér véget. Csak az nem selejtes, aki 25 évesen házasodik?

2021. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szingli, de ismerősöm játszi könnyedséggel felszedet fiatalabb pasit, miközben 2 gyerekes férjezett anyuka volt. Terhes lett és elhagyta a férjét. 3 évig volt a fiatalabb pasival, közben felszedett egy másik pasit 3 gyerekes anyukaként és ejtette érte a fiatalabbat. Azt hiszem most is terhes. Amúgy diplomás értelmiségi nő. Nem tűnik nehéznek.
2021. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Számomra az a kérdés h nő vagy férfi írta ki ezt a kérdést!
2021. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

#25 En azert ezzel az eletuttal elgondolkodnek, hogy az ismeros ertelmisegi letere vajon ertelmes is...


Ossze-vissza dug pasasokkal itt-ott lepotyog egy gyerek vagy ketto azt tovabball. Azert ez a felelossegteljes csaladtervezestol igencsak tavol all.

2021. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt a mai világban sajnos a nőkkel nem stimmel valami. Fitalaon nekik idősebb pasi kell aztán kesobb meg fiatalabb pasik kell nekik. Mindegy a lenyeg hogy abszolut nem husegesek es általában a válások nagyobbresze is a nők miatt van. Egy nőnek csak a saját gyereke a fontos meg hogy épp legyen nála valaki akit később megun es kidob egy srácot. Sajnos bármilyen lepontozást is fogok kapni akkor is ilyenek a mai nők és ők is tudják magukról.
2021. febr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
28 na ez hülyeség, mindig is a korosztályomból kerestem társat. Nem is nagyon tudnék példát mondani az elméletedre. Különben is azt hangoztatjátok, hogy 30 felett csak a 50 éveseknek kellenek a nők. Most akkor mi van??😂
2021. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 acelsziv ***** válasza:
Ez az #1 nem normális :D :D 10 perce röhögök rajta. Magának válaszolgat és a saját vállát veregeti :D Méghogy informatikus. Szénlapátoló vagy te hülyegyerek ennyi ésszel :D :D :D
2021. febr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!