Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék párt magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék párt magamnak? Mások hogy csinálják?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és férfi, nem volt még párom.

Az oka ennek az, hogy amikor volt lehetőségem még korábban, azokban a helyzetekben volt, hogy gyáva voltam kezdeményezni vagy megakartam felelni a másiknak (ezt úgyérzem, hogy megoldottam, a gyávaságot pedig az adott pillanatban lehet, hogy miképpen döntök és hogy, szóval, úgy gondolom, hogy benne van mindenkiben, abban az adott döntésben jelenik meg mindig, ami megszületik, erre igyekszem figyelni) és elúszott a lehetőség, volt olyan, hogy számomra tramatikus volt az élmény (férjes nő nyomult rám, nem részletezem) és ez megviselt egy időszakomban.

Olyan is, hogy én utasítottam el a lehetőséget, mert már az elején az jött le számomra, hogy uralkodó a jelleme a lánynak.

Tehát, minden volt már, hogy miért nem alakult ki semmi, szóval... már csak a sorstól a párkapcsolat kártya lehet vissza... :D


Nem vagyok ronda, ellenkezőleg, én úgy gondolom, hogy kifejezetten helyes vagyok, szellemileg érettnek tartom magamat, vannak terveim, céljaim, amiket szépen fokozatosan építek is és igyekszem haladni, mellette építem a személyiségemet és fejlesztem magamat.

Igényes vagyok, talán túlságosan is az átlagos pasi képnél, én ennek örülök, ez magában foglalja azt pl; hogy járok manikuroztetni, tisztaság és ápoltság, szóval.. ez megvan.


Egyetemre járok, bár ez csupán online van, ez kilőve, dolgozom is jelenleg bár itt a korosztályom nincsen jelen, legalábbis ellenkező nemben.

Néhány barátom van, tehát inkább a "csendesebb" kategória, facebook meg insta és ezek a dolgok pedig távol állnak tőlem, biztosan ez is lehet ebből a szempontból "baj" (facem van csak, ott is csak 1kép, hogy az ismerősök tudják, hogy ki is vagyok)


Hogyan növelhetném az esélyeimet, hogy legyen lehetőségem ismerkedni?

Volt, hogy már leszólítottam lányt, úgy gondolom, hogy nem a legjobb opció, mert nagyon véletlenszeru, hogy passzol-e a személyiségünk, bár nem zárom ki ezt sem, de nem célravezető szerintem.


2021. febr. 16. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Társaságba kell járni, sok emberrel haverkodni. Saját értékeidet növeljed.
2021. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Ha úgy gondolod, hogy a külsőddel semmi probléma, sőt, kifejezetten még helyes srác is vagy, akkor Tinder. Ott tuti lesz esélyed.
2021. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mégis hova járjak társaságba? 🙂

Minden ilyen kérdésnél születik egy ilyen válasz, de annyira általános és nem megfogható. Lehetne konkrétabban?


Saját tapasztalatok? Hol ismertétek meg a párotokat, hogyan találkoztatok egyátalán?

2021. febr. 16. 15:59
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Tinderen :D


lány vagyok, nekem sem voltak barátaim, nem jártam társaságba.

Maximum a munkahelyemen találkoztam emberekkel.

Aztán tettem egy próbát, és bejött.

2021. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is töltsd le a Tindert!
2021. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Volt már lent a tinder a telomon, matcheim is voltak, maradjunk annyiban, hogy nem nekem való. Férfi nézőpontból ez teljesen más, mint női részről.
2021. febr. 16. 18:28
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Ha most nem tudsz társaságba járni, nincsenek veled egykorú lányok a munkahelyeden, és nem akarsz társkeresőzni, akkor most őszintén mit vársz, mit mondjunk?:D
2021. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nyilván azért tettem ki a kérdést, hogy segítséget kapjak, akár saját tapasztalat vagy bármi egyéb. Voltam tinderen, összességében ennyi volt a konkrét ajánlat. A tarsaság, ahha, ha lehetne menni, mert nem volna a vírus, abban az esetben is megfoghatatlan, hova? Szülésre felkészítő tanfolyamra, vagy hova? Üljek be egy kávézóba és nézzek ki a fejemből?


Ez nem ajánlat, hanem egy alibi válasz, nesze semmi fogd meg jól kategória.

Nem kell leminősítésnek érzékelni, magyarázni szerettem volna, hogy konkrétabb legyen a tanács.


Azt pedig képtelen vagyok elhinni, hogy emberek azért nem ismerkednek és élnek párkapcsolattól mentes életet és nem alakulnak ki új kapcsolatok, mert vírus van.

2021. febr. 16. 18:41
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

"Férfi nézőpontból ez teljesen más, mint női részről"


Ugyan miben lenne más? Azt írtad, helyes fiú vagy. Akkor meg? Szerinted élőben nem a külsőd alapján választanak a lányok, vagy mennek el veled randizni? Egyébként meg nem tudom tényleg mit vársz, társaságba nem jársz, introvertált vagy, közösségi oldalakon nem vagy fent, covid miatt minden zárva van, és a Tinderen sem vagy hajlandó próbálkozni. Akkor mégis hol akarsz barátnőd szerezni, úgy őszintén?

2021. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Komolyan, nehéz megérteni azt, hogy amikor megkérdezem, hogy a társaság konkrétan mit takar számodra, akkor támadsz és rám hárítod át a válasznak a felelősségét? Válaszolnál rá?
2021. febr. 16. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!