Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri kockáztatni a biztost,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kockáztatni a biztost, egy bizonytalanért?

Figyelt kérdés

Sajnos a jelenlegi párom a vírusmiatt 1éve nem láttam (külföldön dolgozik). Nem is nagyon beszélünk sajnos, így én hiányolom azt, hogy törödjön velem.

A baráti társságból van egy fiu aki szerintem csak azért kezd kicsit szimpatikusabbá válni, mert ő ittvan, és törődik velem (megkérdezi hogy vagyok, a páromat is megkérdezi hogy mikor tud jönni stb).


Nem csaltam meg senkivel, nem is akarom.

Csak elgondolkoztam rajta, hogyha valaki csupán ezért mert jobban törődik velem szimpatikusabb lesz, szakitanunk kellene-e vagy csupán a hiánya miatt van ez.

A páromat szeretem, vele képzeltem/képzelem el a jövőt. Csak a helyzet miatt nemtudom meddig birjuk még egymás nélkül.Lehet nem kellene húznunk az egymás idejét vagy nem is tudom.


2021. febr. 16. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem is nagyon beszélgettek, akkor ez mitől kapcsolat?

Én elengedném ezt, ha olyan fontosak lennétek egymásnak, tartanátok rendesen a kapcsolatot, legalább online, ha találkozni nem tudtok.

2021. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? Mióta vagytok együtt?
2021. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ő 31 én 29

3,5 éve vagyunk együtt. Eddig nem volt baj a találkozással, egyhónapban egyszer volt ittho. Valamikor 1 hétig, de néha csak hétvégente, én is mentem sokszor mikor tudtam. Most is mennék, de akkor a munkahelyemre vinnem kellene negatív tesztet, arra meg nem sűrven van felesleges 20 ezer ft-om, sajnos.

Azért nem beszélünk sűrün mert mire ő végez a munkával és hazaér (11 vagy később)én alszom. Sajnos nem mindig tudok fentmaradni, mert én is dolgozom napközben és reggel 6ra megyek általában. Persze próbálom mindig megvárni de nem mindig sikerül.

2021. febr. 16. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Már ne is haragudj, de az elmúlt egy évben egyszer sem tudtál 20e Ft-ot rászánni arra, hogy életben tartsd a kapcsolatodat?!

De jó, legyen így.

Nekem ennek ellenére az is furcsa, hogy még a beszélgetést sem oldjátok meg, mert te mondjuk szívesebben alalszol....

Kuka ez a kapcsolat, már ha lehet annak nevezni.

2021. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Azért nyáron lazábban lehetett utazni mint most, te is mehettél volna hozzá, ő is hozzád, csak volt mire fogni, hogy nem...
2021. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Fú, hát ez az egész nekem nagyon furcsa, képtelen lennék a páromnak nevezni valakit akit egy éve nem láttam....ez full beteg szerintem, bárhol is éljen meg kellett volna oldanotok a találkozót....ennyi idősen ráadásul, mert ha 17 évesek vagytok azt mondom oké...
2021. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem is kapcsolat ebben a formában. Csak te nevezed annak. Ő nem. Nincs kérdés.
2021. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!