Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randizáskor férfiban bizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizáskor férfiban bizonytalanodtál el iskolázottsági szintje miatt?

Figyelt kérdés

Ami mondjuk külsején, beszédén nem látszott, de mondjuk kicsit alacsonyabb volt mint amire számítottál?


Pl. kiderült csak gyári munkás, pedig te azt gondoltad tuti diplomás a pasi.


Vagy ilyet nem lehet tévedni, mert látszik? Egyébként ha látszik akkor min látszik?


Következő randit lemondtad már, mert bár a pasi vonzó volt, de nem elég iskolázott?



2021. jan. 24. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Igen.


Suba subához, guba gubához.

2021. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


Neked mi volt ami csak személyes találkozáskor derült ki?

2021. jan. 24. 21:52
 3/11 October15 ***** válasza:
84%

Most lehet én vagyok túlságosan pasi és kellőképpen elitista a kérdéshez de: hogy a rákba keversz össze egy értelmiségit és egy gyári munkást? :D Mármint könyörgöm...


1.: Ez amúgy végtelenül 19. századi elgondolás. :D [De annyira, hogy a kifejezés is 19. századi.] Mármint alapvetően lehet úgy is valaki kinda egy szinten egy értelmiségivel [emberileg] úgy hogy ő maga nem az. Ahogy mondjuk egy prog-infó, villamosmérnöki, mérnök-infó, mechatronikai mérnők stb szakon is simán lehet skipelni azt az attitűdöt amitől értelmiséginek lesz nevezhető valaki. :D

Mert gondolom a kérdés nem arra irányult, hogy fizikai vs szellemi munka hanem az attitűd a lényeg.

2021. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
3. Jajjajj, mit mertél kérdezni. Mindjárt egy csomóan elkezdik sorolni az 50-ből 1 kivételeket, hogy neki van egy iszonyú művelt gyári munkás ismerőse, a másiknak meg egy nagyon ostoba professzor ismerőse.
2021. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Első körben azt mondanám, hogy nem feltétlenül intelligens az, aki iskolázott, illetve nem feltétlenül buta az, aki nem tanult, hiszen sok egyéb tényező is létezik, pl pénzhiány. Ellenben azt is gondolom, hogy aki a mai világban hosszú távon beéri egy pl gyári munkával, és nem vágyik többre, fejlődésre, másra, az baj. Ettől függetlenül én azért bőven adok egy esélyt ilyenkor, ha szimpatikus a másik, mert csak ennyiből nem lehet megítélni egy embert.
2021. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5


A szakmai fejlődés egyébként nem áll egyenes arányban a fizetéssel. Pl. én foglalkoztam előző munkahelyemen 3D rekonstrukciós tervezéssel, 3D fotogrammetria mérésekkel, drónos légi térképezéssel.


Erről rengeteg embernek az a véleménye ha meghallja, hogy hú ez komoly munkának hangzik biztos tök jól fizet, pedig nettó 180-at kerestem. :D

2021. jan. 25. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
6. Itt például bejön az, hogy alkalmazottként egy bizonyos szint fölé nem tudsz menni, ezért érdemes elkezdeni ugyanabban vállalkozni. De sokan félnek a vállalkozástól, jaj nincs fix fizetés, kockázatos, stb és soha nem merik meglépni, pedig ott lenne a lehetőség a nagyobb pénz keresésére.
2021. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok. sajnos hallottam olyat is, hogy a gyári munkás jobban keresett a diplomásnál. sőt, tovább megyek, külföldi 6 órás hotel takarítással kerestem úgy, mint itthon 12 órában egyéni vállalkozóként.
2021. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A végzettségnek egyre kevesebb köze van a keresetekhet, ezt a legtöbb humán diplomás meg tudja erősíteni.
2021. jan. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

megnyugtatlak, a papír az nem egyenlő az IQ-val, EQ-val, sem az értelmi szinttel. Ha tudnád hány diplomás nővel randiztam már, akinek a látásmódja nuku, nyitottsága katasztrófa, beszélni nem tudott és nem volt más témája csak a piálás meg kocsmázás...


Elitista és degradáló a hozzáállásod, pedig közel nem vagyok a gyári melóshoz.

2021. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!