Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon azt szeretné a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt szeretné a pasi hogy fogadjam be a lakásomba? Mire utalhat az alábbi kijelentésekkel egy pasi akinek nincs lakása, sem albérletet nem bérel?

Figyelt kérdés

A rokonainál lakik.


Többször is elmondta nekem a pasi akivel épp ismerkedek, hogy:


"Nagyon S*ar itt lenni, nem akarok itt lenni".


Legalább 5x elmondta pár hét alatt, hogy ő neki milyen rossz és mennyire nem akar ott lenni ahol van, többször is mondta hogy nem akar ott lenni...


Most ebből vonjam le azt a következtetést hogy arra vár hátha vissza írok neki hogy akkor gyere hozzám, lakni, lakhatsz nálam?

Mire akar ezekkel kilyukadni vajon?!


2021. febr. 17. 23:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Öhm.

Hány éves ez a pasi? Miért nem bérel albérletet, vagy legalább egy szobát?

Az exem jutott eszembe.. Aki 30 évesen 0 megtakarítással rendelkezett, pedig otthon lakott (aztán nálam, de ez hosszú).

Az ilyenek elég életképtelenek, már bocsánat. Csak siránkozni tudnak, de nem tesznek semmit annak érdekében, hogy bármi is jobb legyen.

Gondolom régebb óta ismerkedtek, ha pár hete ezt fújja, csak nem ezzel indított. Mióta ismered?

Én menekülnék tőle egyébként...

2021. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas ha egy férfi ilyeneket mond egy nőnek, még nőknél is elég ciki lenne. Főleg ha még csak az ismerkedési fázisban vagytok. Felnőtt, normális ember pláne ha férfi meg tudja oldani azt egymaga, hogy legyen hol laknia.

Egyébként meg be ne fogadd. Én anno beleestem ugyanebbe a hibába, nagyon naív voltam. Én már egy ideje ismertem a srácot, amikor összejöttünk durván 3 hónapra rá költözött hozzám. Ő is ugyanígy sajnáltatta magát, én meg bedőltem neki. Csak ő a testvéreivel lakott, aztán végül kiderült utólag, hogy a tesói dobták ki a lakásból mert már elviselhetetlen volt és nem szállt be anyagilag kb semmibe, csak verte el a pénzt. Nálam fél évig lakott, ott nekem sem fizetett szó szerint semmit, tényleg semmit. Aztán fél év után kiakartam rakni a lakásból, elegem volt belőle, nagyon sokat hazudott. Aztán még neki állt feljebb, nem volt hajlandó elköltözni. Ráadásul rendszeresen kunyerált tőlem pénzt, én hülye meg adtam neki, azóta sem fizette vissza.

Ezek után már 10-szer átgondolom, hogy kit engedek fel a lakásomra.

2021. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

10-es, a kóbor kutyás elég erős hasonlat.

Az emberek sokkal szemetebbek mint a kutyák.

2021. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Utána majd az lesz, hogy ha szakítani akarsz, nem tudsz, mert nem lesz hova mennie, az utcára meg mégsem rakhatod...

Aztán a végén verőlegényekkel kell kidobatni...


Ha mégis bemászik az agyadba, ne jelentsd be az új lakcímét, mert akkor soha az életben nem fogod tudni kirakni.

2021. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Be ne fogadd, mert az életben ki nem rakod!!!
2021. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Be ne fogadd, mert utána a büdös életben nem tudod elzavarni.


Szánalmas lúzer az ilyen, aki csak nyávog, de semmit nem tesz, hogy jobb legyen.

Ha annyira szr neki, költözzzön el. Ja, hát akkor neki kell főznie, mosnia, stb. nem lesz kiszolgálva.

2021. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Hasonló szituban én befogadtam, és hát nagyon nem kellett volna! Megsajnáltam, hogy nincs hol laknia, a családja kirakta...Mostanra már értem miért...Semmit sem csinál itthon, de dolgozni sem akar, kihasznál anyagilag, mindent én fizetek, de elmenni nem óhajt...

Legyél okosabb, mint én voltam!

2021. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél vele? Engem érdekelnének további részletek/fejlemények. :D
2021. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Igen-igen, még mindig ott tartunk, hogy nincs hová mennie. Állítólag elköltözött a rokonaitól, valami legjobb barátjához. Egy több gyerekes családnál lakik most. Tulajdonképpen szerintem megsértődött már, mivel nem írtam neki vissza hogy jöhetne hozzám is, ha nincs hová mennie.
2021. márc. 30. 21:36
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egeszen odáig voltál érdekes , amig ki nem derult, hogy (remélem) nem vagy annyira hülye, hogy befogadj és eltarts egy ingyenélőt
2021. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!