Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon azt szeretné a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt szeretné a pasi hogy fogadjam be a lakásomba? Mire utalhat az alábbi kijelentésekkel egy pasi akinek nincs lakása, sem albérletet nem bérel?

Figyelt kérdés

A rokonainál lakik.


Többször is elmondta nekem a pasi akivel épp ismerkedek, hogy:


"Nagyon S*ar itt lenni, nem akarok itt lenni".


Legalább 5x elmondta pár hét alatt, hogy ő neki milyen rossz és mennyire nem akar ott lenni ahol van, többször is mondta hogy nem akar ott lenni...


Most ebből vonjam le azt a következtetést hogy arra vár hátha vissza írok neki hogy akkor gyere hozzám, lakni, lakhatsz nálam?

Mire akar ezekkel kilyukadni vajon?!


2021. febr. 17. 23:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
ez csak lakó helyet kereset .. Pont az ilyen nőkre utazik mint te .. látszik azért elgondolkodtál a dolgon hogy befogad e.
2021. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
60%
Koccoltasd le sztem.
2021. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság?
2021. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Mi újság? Hát... Most úgy körülbelül 2 hete nem ír már semmit sem.

Eltűnt mint szamár a ködben...

Nem tudok róla semmit,mert mint írtam nem írkál/ üzen egyáltalán.


Asszem legutóbb arról írt, hogy:


"Nincs most lóvém"

"Nincs hová mennem".


Ilyeneket írt... Nem értem, most azért sértődött meg, mert azt kellett volna mondanom egy idegen embernek hogyy nyugodtan jöhetsz hozzám lakni a nappaliba mondjuk?! Én lennék a hibás ezért?

2021. ápr. 4. 19:51
 25/34 A kérdező kommentje:

Én vagyok a hibás? Mert nem írtam neki vissza, például:


Jöhetsz hozzám nyugodtan, ha nincs hová menned, a nappaliban lakhatsz 1-2 hónapig nyugodtan... Gyere a nappaliba hozzám, itt lehetsz pár hónapig, az szabad.


Ezt kellett volna írnom neki?

És azért sértődött meg mert nem írtam? Mégis hogy írhatnék ilyet egy idegennek? Nem értem hogy gondolta.

2021. ápr. 4. 19:53
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd a lelkedre, nem kötelességed befogadni. Oldja meg, nagyfiú
2021. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Még talán ha őszintén elmondta volna mi a helyzet, az elején, akkor adtam volna neki egy kis pénzt, hogy segítsek neki albérletet kifizetni.

De ez nagyon gáz szerintem hogy mindenáron ide akar költözni.

2021. ápr. 4. 20:16
 28/34 anonim ***** válasza:
61%
nem is ismered de segítettél volna neki ? XDD Jó kis faxi lehet ez akkor !
2021. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Csak megsajnáltam. De szerintem egy szélhámos.
2021. ápr. 4. 22:48
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy annyira hulye, hlgy adtál volna neki pénzt???
2021. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!