Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 40 éves korára nem volt 1,5 évnél hosszabb kapcsolata soha, az mire utalhat? Legyek elővigyázatos?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Arra, hogy 1. nagy problémák vannak vele 2. nem akar hosszútávú kapcsolatot, fél elköteleződni 3. ő maga se tudja, hogy mit is akar valójában
2019. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Az elővigyázatosság sosem árt, de nem kell egyből a rosszat feltételezni senkiről. Ha számodra szimpatikus a személye, viselkedése, akkor nem mindegy, hogy milyen kapcsolatai voltak eddig?
2019. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Vagy problémái vannak, vagy nem akar komolyat.

Mondjuk, nem értem, hogy hogy akarsz "vigyázni".

2019. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ot dobtak ki gyakran akkor arra hogy kicsi vagy haszontalan a répa !
2019. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező: Lehetsz elővigyázatos, de érdemes azért átgondolnod, hogy nem tudhatod miért nem volt neki hosszabb kapcsolata. Ha ennyire érdekel, akkor beszélgetni kell, érdeklődni finoman, hogy mit gondol/érez a múltjával kapcsolatban, stb. Engem mondjuk maximum informális szinten érdekel, de annyira nem nyom a latban. Amúgy sem vagyok az az ítélkezős fajta. :)


Egyébként a kérdés tökéletesen passzol hozzám. 40 éves vagyok és az első barátnőmmel voltam cirka 1.5 évet. :) Az okokkal nem untatnám a többieket, már leírtam itt más topikban. (Természetesen nem másokat hibáztatok)

2019. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha az vagy. Általában az ilyen emberekben is akad valami olyan hiba, amitől egy idő után mindenki besokall. Persze ez nem biztos, hogy rá is igaz-ismerd meg!
2019. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az exem 39 éves korig szűz volt igen ez igaz. Most eldobott 1.5 év múlva mert apuci nem szimpatizált velem. Sajnos ez megtörtént eset. A csaj azóta is egyedül van. Most 41 éves és teljesen abba a hitbe van hogy apu majd mást elfogad. Szóval ilyen verzió is létezik a háttérbe
2019. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban vele kell kommunikálnod, kell ember- és önismeret is. Tisztában kell lenni a saját céljaitokkal, igényeitekkel, és ezt egyeztetni kell. Ha nem stimmel, akkor ne várd semmi képen, hogy a kedvedért megváltozzon, de előfordulhat, hogy benne van egy változásra való igény önmagáért, és így jöttél te a képbe.


Az se mindegy, hogy hány kapcsolata volt, mert ha 30, akkor az tényleg elgondolkodtató, de ha csak 1-2, akkor más jellegű kihívások vannak.

2019. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Én 32 éves vagyok. 3 párkapcsolatom volt (mindegyik kB 2-2.5 év, összesen kB 7.5 év tapasztalat)

Valahogy a végén derültek ki, hogy kihasznalva a bizalmam és jóhiszemű gondolkodásom mindig félre léptek. Emiatt nehezen bízok valakiben, pedig becsületes, tisztességes, hűséges, udvarias, intelligens és romantikus alkat vagyok, egyet levonva: nem rendelkezem Adonnis-i tulajdonságokkal. Nőt meg elsősorban a külső fog még. Ezért vagyok sokszor egyedül.

Ezekszerint tőlem is tartani kell(ene)?

2019. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Demény József ***** válasza:
50%
Az attól függ ! Ha mondjuk 40 éves korodra mondjuk 2 db 1.5 évig tartó kapcsolatod volt...az baj! De ha 1.5 évenként új kapcsolat érkezett...nos akkor mindegyik kapcsolatban...mire eljutottál volna a nehézségekhez.....jött egy újabb romantika...Te bátran el dúdolhatod hogy "csak a szépre emlékezem" :-)
2019. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!