Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm miatt lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt lehet, hogy kapcsolatra kellek nőknek, de csak szexre nem?

Figyelt kérdés

Jóképű vagyok és magas, viszont elég kisfiús, kölyökképem van. Legtöbbször 5-7 évvel fiatalabbnak gondolnak a koromnál. A frizurám is kisfiúsabb (hosszúkás Zach Efronos, Justin Bieberes) és ráadásul szőke. Egyáltalán nem nézek ki macsósan férfiasnak, nagy erősnek, rosszfiúsnak. 195 cm-hez vagyok 90 kg.


Ezek miatt lehet, hogy nem igazán tudok alkalmi szexet, vagy szexhavert találni? Csak olyan lányoknak tetszem, akik párt keresnek. Más barátaim, akik férfiasan jóképűek, izmosak, ők könnyebben hajtanak fel csajokat alkalmi kapcsolatra. Ez ezért lehet?

28/F


2021. febr. 18. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem bőven lehet ez az oka. Arányaiban kevesebb nőt érdekel az egyéjszakás meg szexhaverság, mint férfit, így a nők simán tudnak válogatni... akkor meg a többség nyilván a legférfiasabb, legjobban kinéző példányra fog hajtani (és meg is kapja, mert sok férfinél külsőtől függetlenül meg csak az a lényeg, hogy minél több nővel, lyuknak lyuk).


A frizurával lehetne azért valamit kezdeni, az sokat tud dobni a megjelenésen (pl. a Dr. House-ban játszó Jesse Spencer is férfiasabban néz ki rövid hajjal... hosszabbal olyan kis "szépfiús" inkább).

2021. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább az lehet, hogy megbízhatónak tartanak, akivel úgy látják lehet komolyan tervezni. A legtöbb nőnek elsősorban kapcsolat kéne, nem szexhaverság.
2021. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet a személyiséged az oka, hogy megnyerő vagy akiért oda vannak, szerintem nem a tested.


Szerintem ha szexre akarsz csak valakit, akkor vagy szórakozóhelyeken, ha lesznek. Vagy pedig tinder és tedd világossá kis beszélgetés után gyorsan mi van.


Szóval olyan helyzeteket válassz ahol nem ismernek meg még annyira. Szóval ne a normál barátikörös, nunkahelyi dolgokat.

2021. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szexuális vágy a külsőségekből adódik. A helyes jófiú nem indítja be a nőket. Tudom, én is ilyen vagyok, 46 éves, házas. Állandó problémám volt a szexszel, ami igaz a jelenre is. A feleségem sem akar velem az ágyba bújni, akárcsak az eddigi volt barátnőim sem. Nekem megmondták hogy jó velem lenni, érdekes vagyok, szórakoztató, megbízható stb. Viszont nulla a szexuális kisugárzásom, amit sajnos sem az öktözködésem, sem a viselkedésem nem tudott befolyásolni. Pedig nem vagyok visszahúzódó, magas vagyok, a 40-es korosztályra köröket verek rá. Én ennyi kudarc után elfogadtam hogy nem vagyok jó a nőknél, szexuálisan átnéznek rajtam. Látod? Nekem is van feleségem, még sincs szex. Ő is bevallotta, hogy sosem érzett szexuális vágyat irántam, és ezen nem is tudok változtatni. Viszont szeret, nem hagyna el. Egyébként túl barátságos az arcom a mai világhoz képest, nem vagyok egy busafejű tagbaszakadt tesztoszteron bivaly. Hát ezt dobta a gép nekem.
2021. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az agyaddal lehet a gond.

Ennyire hülye egyedül vagy, vagy segít valaki?

2021. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös pihenjél pityukám.ne légy szadista.
2021. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: Többször volt már szó erről a témáról haveri körben és ott is ugyanez van. Vannak srácok, akik szinte olyannyira csak szexre kellenek a nőknek, hogy az egyiket milfek támogatják anyagilag, a másikon 3 nő vetekszik és kettővel már a hármast is összehozta, bárhova megy dolgozni, ott tuti levarr 1-2 nőt (függetlenül attól, hogy van-e kapcsolata a nőnek).


Meg vagyunk mi, ugyanolyanok, mint te. Akik szenvedünk, mert még húszas éveink elején csak-csak beesett hullarészeg lány meg ilyesmi, de valahogy ha barátnőt szeretnénk, akkor mindig belefutunk ebbe a sokadik randin is séta, még a kéz megfogása is túl gyors, de amúgy kedves, aranyos vagy, olyan jó veled, humorérzéked is van, stb.


Egy részünk már megállapodott, egy másik részünk megszívta, meg vagyok én és még két másik, akik tartjuk magunkat, de akkor sem fogunk olyan kapcsolatba belemenni, ahol a szex kényszer kell legyen a nő részéről.

2021. ápr. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig a nőknek a belső értékek igazán fontosak....Ha a külsőd előtte ki van pipálva! Felesleges ezt a képmutatást tolni úton-útfélen, ha nem tetszel egy nőnek, lehetsz te a Földre szállt megváltó is. Egyébként a gyakorlat azt mutatja, hogy a külső 90%-ban mindent visz. Ha ez nem így lenne, akkor a nők is tisztán látnának azt, hogy mekkora állatkirállyal vannak. Viszont ez nem számít, mivel olyan jól néz ki, olyan férfias... ránézésre természetesen. Egyébként meg számítani nem lehet rá semmiben, probléma esetén vagy lelép, vagy passzív. De hát azok a fránya hormonok ugye,,,
2021. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!