Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online Ismerkedésnél ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arktika kérdése:

Online Ismerkedésnél ez jó szöveg lenne amikor ráirok egy lányra? Szia gyönyörűség! Nagyon szimpatikus vagy, Szivesen megismernélek. 32/F

Figyelt kérdés

Szerintetek nem túl nyálas?

Ti milyen nyitó üzenetet szoktatok küldeni, ha megtetszik egy lány? (Szia mizun kivül)


2021. febr. 18. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem nőként, de csak így leírva egy perverz emberrablót sejtetnék mögötte. Ezt a "gyönyörűség" dolgot hanyagolnod kellene. A többi rendben van, ott majd úgyis más alapokon fog dönteni az aktuális hölgy.
2021. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
a gyönyörűséget felejtsd el
2021. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

🤢🤮

Mondjuk ha azt akarod, hogy senki ne írjon vissza akkor ez nagyon jó szöveg.

2021. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ez tolakodó, ismeretlen embereknek ne becézgessenek sehogyan. Ez a szimpatikus azért csalóka, mert akárhányszor visszakérdeztem, hogy "Tényleg, miért?" csak hebegtek, hogy szép vagyok, meg látták, hogy tetszett nekem is az adott fim - hát szerintem a szimpátia ennél kicsit több. Amíg erre nem tudsz válaszolni, semmiképp ne írd, mert nem őszinte.

Nem tudom, hogy társkereső oldalról van-e szó (ilyen téren nincs tapasztalatom), de szerintem sokkal több értelme lenne leírni, hogy miért szimpatikus és miért szeretnéd megismerni, és ez sose a külső legyen. Például láttad a profilján, hogy őt is érdekli X téma és szívesen beszélgetnél vele erről, és nem csak felületesen ráírtál az első kicsit is vonzó lányra.

26N

2021. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom még nem volt barátnőd. Ne aggódj, nem is lesz ilyen béna dumával.
2021. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Akaratlanul is az a válasz jelent meb a fejemben, hogy "kösz, és most hova szarjak?"


Komolyan nem tudom, mit lehet mondani az ilyen meaningless bejelentésekre.

2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

A gyönyörűség, szépség, stb szavakat felejtsd el ismerkedő üzenetben.


A szivesen megismernélek duma is csak akkor működik, ha nagyon jó pasi vagy és már a képed felkelti a csaj figyelmét és az alapján is szivesen megismerne, de mivel itt teszed fel az ismerkedős kérdésedet a gyakorin , nincs olyan szerencséd, hogy "jópasinak" tartanak a nők.


A szia, mizu, hogyvagy stb, dolgok is felejtősek mert ha nő lennék én se jrnék ilyenekre, mert ugyan mit is lehet rá írni egy idegennek aki azt kérdezi, hogy vagy?

Legfeljebb válaszol annyit, hogy jól, vagy semmi, és erre mit válaszolsz majd?



Tapasztalatból mondom, hogy közös pontot kell keresni az adatlapján olvasottakból, vagy a képein felfedezni valamit.

És így szóba elegyedni közösen kedvelt hobbikról, vagy kedvelt filmekről, zenékről, bármiről, csak legyen egy támpont.


És még igy is kevés az esély, hogy választ kapsz mert csajokat sokan bombázzák a levelekkel. És kedvére szelektálhat, kinek ír vissza.


32/F

2021. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is hanyagolnám a "gyönyörűséget". Negédes, nyálas, gyakran elég borzalmas személyiségű pasik szoktam ezzel kezdeni - ez maradjon meg 2-3. randira, párkapcsolatra. Elég, ha elírod, hogy szimpatikusnak és csinosnak találod.
2021. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez a "gyönyörűség" kifejezes nekem mindig szarkasztikusan hangzik mert anyam mondta ezt mikor apam reszegen jott haza "Na meg jottel te gyonyoruseg" xD


Inkabb normalis hangvetelu uzenetet irj, megirhatod hogy csinos de ne becezgesd ha nem ismered meg.

2021. febr. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4: Miért, te meg tudod fogalmazni, miért írsz valakire? Az "úgy gondoltam, sok közös van bennünk, még a kedvelt filmjeink is ugyanazok" ezek szerint nem jó válasz. Gondolom semmi nem jó válasz, visszaírni csak kötekedésből szoktál.
2021. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!