Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Objektíven csúnyácska nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Objektíven csúnyácska nők, nektek hogy sikerült párt találni?

Figyelt kérdés

Ha nem sikerült, azt is megírhatjátok.


Akinek sikerült, annak a párja milyen, hogy fogadja el őt?


2021. febr. 19. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Elővettem a nehézfegyverzetet: az intelligenciát és a humort.
2021. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És hogy jutottál el addig, hogy valaki a külsőd ellenére meg akart ismerni?
2021. febr. 19. 22:15
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom obejtíven mennyire vagyok szép - a férfiak egy része szerint igen, szerintem nem.

De ha érdekel, sokat segített hogy nem vagyok síkhüly.e :D

2021. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Objektíven csúnya nőkre vonatkozott a kérdés, mint jómagam. Ha a férfiak szerint szép vagy, nem vagy objektíven ronda.


Én 23 éves vagyok, szűz, életemben egyszer csókolóztam egy részeg fiúval még évekkel ezelőtt, és soha nem érdeklődött irántam senki.

2021. febr. 19. 22:19
 5/21 anonim ***** válasza:
99%

Figyi, én ízlésem szerint igazán nem szép nőket látok teljesen vállalható férfiak oldalán. Baráti társaságban is, egyszerűen nem is értettem hogy ez így kémia alapon hogy működhet. De látod.

Legyél kedves, nyitott, beszélgess. Ha szóba tudsz elegyedni a legtöbb témában, vicces vagy egy picit, már nyerő.

Elhiszem hogy ez így nehéznek hangzik, pici önbizalommal az is. De ha meg se próbálod, azzal többet vesztesz.

2021. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Életem nagy szerelméről azt gondoltam, amikor először megláttam, hogy szegénynek milyen rossz lehet, hogy ilyen csúnya arca van. Aztán úgy alakult, hogy sokat beszélgettünk és már szépnek láttam.


Volt egy kollegínám, aki szintén nem volt egy szépség, de kedves, értelmes és mosolygós volt. (plusz a teste nagyon bejött). Ha éppen nincs barátnőm, akkor ráindultam volna.

2021. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sehogy.

Hiába voltam kedves,lehettem okos,vicces,hűséges,egy nővel nem lehet jobban kiba*zni,mint a csúnyasággal.A szép nők pedig ezt sosem fogják megérteni.

2021. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon sokat segít a hozzáállás. A kisugárzás sokat segít, vagy ront. Sosem tartottam magam szépnek, és volt aki szintén megerősített ebben. Azonban amint elkezdtem bízni magamban, olyan ruhákban járni, olyan színeket viselni ami jól áll és jól is érzem magam, a külvilág is máshogy viszonyult hozzám.
2021. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Asszem' neked az #1-es által említett nehézfegyverzet mellett némi önbizalomfröccs sem ártana...
2021. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nő vagyok, kicsit több mint 4 hónap múlva töltöm a 30-at, és akkorra már 7+ éve leszek teljesen egyedül. Ami előtte nagy nehezen összejött, az úgy sikerült, hogy erőszakosan nyomultam, és gáz alakokra. Mindig is levegőnek néztek vagy taszítónak tartottak, szóval úgy voltam vele, hogy ha nem akarok szűzen felfordulni, akkor muszáj cselekednem. Ma már ez sajnos(?) nem megy, kegyetlenül szenvedek ugyan a b*szatlanságtól, de képtelen vagyok megint ezerrel csimpaszkodni valakibe, akitől amúgy épp csak nem hányok...

Ja, igen, az tény, hogy az 1-essel ellentétben nekem nincs mivel kompenzálnom. Nem csak külsőt tekintve buktam a genetikai lottón...

2021. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!