Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti inkább a félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti inkább a félénkebb vagy a rámenősebb pasikat kedvelitek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 08:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Eddig szinte senkinek nem jön be a félénk srác tipus, de azért a lepont az megy.

Akkor minek a kérdés ha nem hasznos a nem válasz?

2021. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
A kettő között legyen.
2021. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
valami nyomorult mindenkit lepontoz:D
2021. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? Valahol az aranyközéputat de inkább a rámenősebb fele.

Kifejtem:


A félénk pasikkal eddig mindig pórul jártam, mert egyik se mert igazán lépni, látszott rajta hogy nem vagyok közömbös, de igazán sosem tudott a dolog haladni és mindig magamban kerestem a hibát. Mindig magamat hibáztattam ezért. Nem mondom ,hogy én tökéletesen kezeltem minden helyzetet, de nem hiszek abban hogy teljes mértékben a nőnek kéne a pasit felszedni. Úgy gondolom mindenkinek bele kell tennie a maga módján, de az rég rossz ha mindent a nő lép meg, ő udvarol kvázi.


A rámenős alatt én most nem azt értem ,hogy a falu bikája, aki egy arrogáns bunkó, hanem arra gondolok, hogy tudja mit akar a nőtől és tesz is érte. Nem teper mint az őrült ha már 8x vissza lett utasítva, de azt gondolom igen is egy férfinek, ha akar egy nőt akkor kell valamennyire udvarolni. Összességében csak férfiként viselkedik. Nem hagyja hogy ez egy egyedüli dolog legyen.


Miután többször is megégettem magam olyanokkal akik nem mertek lépni semmit, így megfogadtam hogy ha egy férfi semmit nem tesz, akkor én nem futok utána mert csak a saját önbecsülésem teszem tönkre.

2021. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha kettő közül kell választani, akkor inkább a rámenős. Legyen határozott, tudja, hogy mit akar. De nyilván a kettő közötti az ideális.
2021. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pont a félénkebb fele tendálok, a rámenős magabiztosakat ki nem állhatom. A mostani párom sztem kicsit félénk volt, de biztattam igy haladtunk előre és ma már együtt élünk. Nincs leuralás!! Néha viccesen mondom hogy "boss" :-) Férfi, igazi, a legjobb értelemben. Érző lélekkel. El nem cserélném!
2021. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!