Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék kicsit rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kicsit rámenősebb? Mit kellene csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy helyen dolgozok és szimpatizálunk egymással nagyon is..A gond ott van hogy neki ilyen se veled se nélküled kapcsolata van...Kapcsolatot nem akar másikat de a szexben benne lenne...Ha megsimogatom a kezét a vállát simán hagyja,megmondtam neki hogy én nem párkapcsolati téren gondolok rá..Viszont tök jól eldumálunk egymással..
2017. dec. 9. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a francokat nem, nem tünsz annaka szexkapcsolatos figurának, ha magadhoz sem vagy őszinte hogy akarod magadat adni hogy akarsz magabiztos lenni ha gyáva vagy felválalni az érzéseidet a szexualitásodat és a célodat?


Na ez nem vonzó. Gondolkodj el ezen jóember.

2017. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te ki a fene vagy mi?

Valami kis taknyos aki unatkozik esetleg?

2017. dec. 9. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. De amúgy a csaj nem hiszem hogy el fogja hagyni vagy meg fogja csalni a párját egy ilyen kis gerinctelennel mint te.


f30

2017. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alap hogy nem mozdulok rá egy csajra ha kapcsolata van mert aljas húzás. Az más ha udvarolsz neki és begondolkozik idővel.
2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tisztázzunk pár dolgot mielőtt kitör a népharag..1,udvaroltam a csajnak eddig de azt csak tegnap tudtam meg hogy kapcsolatba van..2,a fene se akar ráhajtani...Ha valamit nem tudtok ne ítélkezzetek előre,ja és nem vagyok gerinctelen csak mivel vette a jeleket a lány gondoltam megpróbálom az udvarlást ennyi történt...
2017. dec. 9. 15:46
 6/7 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy mondtam neki hogy szívesen megismerném erre ő azt mondta hogy ő is engem..De mint kiderült eléggé zűrös...
2017. dec. 9. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kapcsolatot nem akar másikat de a szexben benne lenne..." - lelked rajta. Ha szeretsz numero kettes lenni valaki életében, hazugságokat hallgatni és/vagy hazudozni, akkor rajta.
2017. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!