Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki átlagon felül jól néz ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki átlagon felül jól néz ki, annak le van zsírozva a jövője?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy nemtől függetlenül sokkal könnyebben jutnak célba azok, akik jól néznek ki. Akik az ilyen embereket előnyhöz juttatják persze a legritkább esetben jelölik meg bennük pozitívumként a külsőt, sokkal inkább a személyes vonzerő, jó humor, kedvesség, intelligencia mögé bújtatják a tényt, hogy felállt a fütykös vagy átnedvesedett a bugyi.

Nem azt mondom, hogy egy átlag külsejű ne lehetne sikeres bármiben, vagy egy szépnek ne kellene megdolgoznia a sikerért - csak annyit, hogy ez a siker utóbbinak jóval kevesebb munkával is összejön miközben jóval magasabbra is juthat, mint egy átlagos. Az emberek a külsőhöz valamiért intelligenciát társítanak.



2021. febr. 21. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Ezt nem tudom, de ami meglepett, hogy egy pedofil nő azzal úszta meg a börtönt és kapott csak házi őrizetet, mert az ügyvédje kitalálta, hogy a védence "túl jól néz ki és nem való neki a börtön". Wow.


A pszichopata férfiak többsége majdnem tökéletes külsővel rendelkezik. Gondolom a nők is, csak ők kevesebben vannak.

2021. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Én egész életemben nagyon szép voltam(vagyok), illetve kivételesen intelligens vagyok a mensa teszt alapján. Most anyámnál élek, nincs munkám, nincs diplomám és egyedül nevelek egy sérült gyereket.
2021. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már rég evidens, tanulmányok készültek róla, hogy mennyire segítőkészek és elnézőek az emberek ha valaki jól néz ki. Statisztika szerint jó eséllyel azt veszik fel a munkahelyre a pályázók közül aki a legmegnyerőbb, nem azt aki nagyobb a tudással, tapasztalattal rendelkezik.

Ha pl. társat keresel, akkor jobb ha egyedül jelensz meg, mint egy nálad sokkal jobban kinéző azonos neművel mert ő rontani fogja a párválasztási esélyeidet, - mondják a pszichológusok.

De nálad sokkal roszabban kinézővel sem túl jó ötlet mutatkozni, mert akkor lehúz a kinézetével.

Nagyon sok könyvet publikálták az emberi viselkedés és a kinézet összefüggése témakörében.

2021. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2: most én is itthon élek két diplomával, home office-nak indult, és most ez évtől megtizedelődött a munka mennyisége. Új főállás után kell néznem, miközben egy pár helyett itt csövelek anyáméknál.

Azért a Mensa tesztre ne sokat adj, mert lassan mindenkinek van egy ismerőse, akinek 160+ az IQ-ja és ott kapott róla papírt. Van ilyen ismerősöm, aki közben világkormányban meg konteókban hisz.

2021. febr. 21. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Le van zsírozva,


ha tudja kezelni önmagát és a fékelen bulizás-csajozás nem csap át masszív alkoholizmusba-kurvázásba.


ha az iskoláskori sikeres csínyek nem csapnak át bűnőzésbe.


ha nem szervezi be és használja ki az első z kategóriás mlm cég


Stb

2021. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: mindez nem szépségfüggő.
2021. febr. 21. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös kb jól mondja. Nem jelent garanciát a sikerre, viszont hatalmas előny majdnem minden egyes nap. Főleg, ha nő vagy.
2021. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, igen, illetve tegyük hozzá, hogy ha nő vagy, nincs nagyobb hátrány/csapás számodra a rondaságnál. Minden területen érezteti a hatását, nem csak a férfi-nő kapcsolatokban.
2021. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy közeli barátnőm nagyon attraktív, átlagon felüli külsővel rendelkezik, mellé igényesen, csinosan öltözik. Ápolt, ad magára. Eredmény: rajtam kívül nem sok barátnője van, mert utálja a többi nő. Sokszor látom, ha együtt vagyunk valahol (ill.láttam, míg lehetett bárhova menni), hogy irigykedve, gyűlölködve méregetik. Csak mert jól néz ki. Én közel sem vagyok olyan előnyös külsejű, de én is csinos vagyok, tudom, mi áll jól. Az átlagosnál egy hangyányit jobban nézek ki a stílusom miatt, de csak egy közepes nő vagyok, aki szépen felöltözött. Ő viszont tényleg olyan, aki után megfordulnak a férfiak és a nők is. De nekem van annyi önbizalmam, hogy ez ne zavarjon. És én ismerem közel 20 éve és tudom, hogy egy szeretetreméltó, kedves ember, akire mindig lehet számítani. Ezért nem zavar, hogy szép. Ha rossz személyisége lenne, lehet irigy lennék rá. Ráadásul okos is, együtt jártunk az egyetemre, onnan ismerem. Az egyik legnagyobb multinál dolgozik vezető beosztásban, iszonyú sok pénzért. Van, aki ezért is utálja. De én tudom, hogy került oda. Elvesztette gyerekként az édesapját, a testvérével egyedül nevelte az édesanyja. Ő végig dolgozott az egyetemen, hogy eltartsa magát. Évekig alig aludt. Gyakornokként került a céghez, iszonyú keményen megdolgozott mindenért. Egy könyörtelen, macsó, szexista közegben. Ahol utána fütyülnek a sori munkások, a főnökei megjegyzéseket tesznek a fenekére és a ruhájára, a kolléganők egy kanál vízben megfojtanák. És ő mosolyogva elviselte és még keményebben dolgozott,hogy ne tudjanak belekötni. Most sokmilliós kocsija van és ő a főnök. A férfiak: a második hosszú kapcsolata van a 20 év alatt, mióta ismerem. Az előző pasija megcsalta egy fiatalabb nővel, a mostani kutyába se veszi. Széthajtja magát a cégnél, többszörösét keresi, mint a pasija, mégis ő a cseléd otthon. Minden, de minden munkát ő csinál, körülugrálja a pasit, aki magasról tesz rá. Gyönyörű nő és én, a közepes, aki tizenx éve él boldog házasságban, folyton azt hallgatom, hogyan bántják a férfiak. Mint egy szar amerikai filmben. Nem fér a fejembe, miért van ez így. Ő tényleg az egyik legjobb ember, akit ismerek. Bármit megtenne egy kis szeretetért. Megkérdeztem a férjemet és az öcsémet, miért nem jön össze neki egy normális kapcsolat szerintük. Válasz: A külseje miatt!! Majdnem összevesztem velük, hogy mondhatnak ilyet. Azt mondták (egymástól függetlenül), hogy ők ismerik, tudják, hogy értékes ember, de más férfiak ezt nem gondolják, a külseje miatt. Mert könnyűvérűnek tartják és csak a gyökerek találják meg, normális férfi nem kezd vele. Ezt mondta két, intelligens férfi a XXI.sz-ban. Csak mert kissé figyelemfelkeltően öltözik és sokat ad a külsejére. De nagyon szép, és ha garbót vesz fel, akkor is látszik az alakja. Szóval duplán kell bizonyítania a munkában, alig van barátja és a férfiak semmibe veszik. Csak mert jól néz ki. Nem cserélnék vele.
2021. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
9-es vagyok. Még egy példát tudok. Egy rokonomat, aki gyönyörű. Azért merem leírni így, hogy a rokonom, mert nem a közös génállományunk miatt szép, hanem a másik ági rokonok miatt. Ő a másik szereplő egy századrangú amcsi sorozatban. Orvos és úgy is néz ki, mint az orvosos sorozatokban a színésznők, csak ő igazi orvos. Méghozzá jó, mindenféle ösztöndíjat kapott már az egyetem alatt. Keményen tanult, keményen dolgozik, mellette évek óta edz. Versenyszerűen sportol, fitneszmagazinok címlapján szerepelt és konditermek reklámjában. Ő nem ad sokat a külsejére, a haját csak azért festi az erdeti színűre, mert korán őszült a sok stressztől, ami az apja betegsége miatt érte. Semmi smink, nem csinál semmit a hajával, ha nem orvosi munkaruhában van (kórházi osztályon dolgozik), akkor melegítő és annyi. De ő mindenhogy szép, mert magától szép. Nagyon sokan mondják neki, gyerekkorától kezdve megállítják az utcán, hogy milyen szép. Gyönyörű, okos, átlagon felüli anyagi körülmények között nőtt fel, a szülei tehetősek és imádják. Ahogy egymást is, ami a mai világban igen ritka. Eredmény: orvosi konferencián, ahol nagy sikerű előadást tartott a kutatásairól, folyamatosan a külsejével foglalkoztak a vén főorvosok. Egyik ötvenes kolléga közölte a lány főnökével, a lány füle hallatára, hogy ugyan árulja már el, hol szerezte (ti.a doktornőt), "mert neki is kell egy ilyen". XXI.sz., Magyarország. És ez csak a legenyhébb. Ő ezeket lepattintja magáról, mert kemény csaj. De normális ez,kérdem én? A külseje miatt sok a jelentkező, az idősebb orvosok folyamatosan zaklatják, a fiatalabbak is bepróbálkoznak. A betegek is beszólogatnak neki, hogy mit csinálnának vele. Ő ezeket tudja kezelni. Céltudatos, a munkára koncentrál, nem törik meg. De lassan 30 éves, családot szeretne és egyelőre esélye sincs. Az összes kapcsolatának azért lett vége, mert mit képzel magáról, attól, hogy orvos és éjjel-nappal dolgozik, jobban körülrajonghatná a ház urát. És kapta ezt más orvosoktól és nem orvosoktól is. Ő meg inkább hagyta. Random emberek, ha valahol szóba kerül, ki mivel foglalkozik, egyszerűen nem hiszik el, hogy orvos, mert "ahhoz túl jól néz ki"!!! Valóban jó, ha átlagon felüli valakinek a külseje?
2021. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!