Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit takar az hogy alul és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar az hogy alul és felül választás egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Az hogy aki azt gondolja "alul" választott az egy sz.r kapcsolat és le kell zárni, mert sokkal különbnek gondolja magát a párjánál és már nem szereti.

Aki viszont az, hogy "felül" választott az jó, mert felnéz rá, tiszteli, becsüli.

2020. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A felül, ha magadnál jobbat választol, alul, ha rosszabbat.


De szerintem ez is hülyeség. Volt egy szépségkirálynő- fotómodell barátnőm, míg én átlagos külsejű fickó voltam/vagyok. De szegénykém buta volt, mint a sár, és hideg-rideg, savanyú. Én meg laza, kedves, jó humorú, jó dumájú, életvidám. Na akkor most ki választott alul/felül?

Külső alapján ő volt a jobb, de minden másban meg én.

2020. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
#2 "De szerintem ez is hülyeség. " - az hát. Az egész szintezgető baromsággal együtt. A lényeg az, hogy az adott 2 ember hogy érez egymással kapcsolatban.
2020. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy létező jelenség, nem az incelek idióta szintezgetésére kell gondolni.

Mondjuk az ember hajlamos magánál valamilyen szempontból gyengébb (pl intelligencia, külső, anyagi, társadalmi, stb) párt választani önbizalomhiány miatt, mert azt gondolja, hogy nem érdemel jobbat.

2020. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!