Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben a sikertelens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben a sikertelenség egyfajta spirál?

Figyelt kérdés

Hogyan legyél sikeres, ha a sikerhez önbizalom kell, ahhoz meg pozitív visszacsatolás, amit az elért siker ad?


Hiába vagyok jó a munkában, hobbiban, abból nem lesz sikerélményem a társkeresésben. Férfiként az évről évre szaporodó kudarcok (megcsalás, derült égből villámcsapás szakítás, hazugságok, ghostok) hogyan ne taszítanak a társkeresési piacon a mélybe?



2021. febr. 21. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
A sikerhez a csajozásban nem önbizalom kell hanem megfelelő kinézet. Ha jóképű pasi vagy az is misztikus lesz a nők számára ha kuka vagy.
2021. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nálam rosszabb helyzetben senki sincs. 30 leszek idén, 4,5 éve nincs komoly kapcsolatom. Abból is én lettem kidobva másik pasi miatt, akivel azóta házasok, és gyerekük született. Napi szinten tiltanak le a lányok a neten. Tegnap átbaxták a fejemet egy kamu profillal, elmentem a randira, és nem jött senki. Állítólag már hírem van a neten, hogy mennyire kétségbeesetten keresem a páromat, és ezt a sok troll ki is használja. Már öngyilkos gondolataim vannak, nem bírom egyedül. Lassan tényleg elérik a céljukat, kicsinálnak.
2021. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

#2

"én lettem kidobva másik PASI miatt, akivel azóta házasok, és gyerekük született. Napi szinten tiltanak le a LÁNYOK a neten."


???

2021. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látom, sikerült megragadni a lényeget.
2021. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak ha hagyod. Ha viszont hiszed, hogy minden szar ellenére szerethető vagy és kitartasz, előbb-utóbb lesz sikered. Amúgy nőként sem jobb feltétlen, de ha feladod, ha hagyod, hogy elhitessék, hogy ez vagy te, ha kétségbeesett vagy, akkor igen: egy spirálba kerülsz.
2021. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Egyrészt ne gyere ide kérdéseket feltenni, mert itt bizony nem fogsz kapni pozitív visszacsatolást. És nem azérr mert itt mindenki negatív, egyszerűen megcsömörlöttünk a sok panasztól
2021. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Minél több visszautasítást kapsz, annál lentebb megy az önbizalmad.

Végül már kezdeményezni sem fogsz, akkor meg viszont végképp nem lesz senkid.

Ennek nyilvánvaló oka a szar külsőd, mert ha egy helyesebb pasi lennél, a lányok teljesen másképp állnának hozzád.

2021. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2 én rosszabb helyzetben vagyok nálad... De kit érdekel.
2021. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Férfiként az évről évre szaporodó kudarcok (megcsalás, derült égből villámcsapás szakítás, hazugságok, ghostok) hogyan ne taszítanak a társkeresési piacon a mélybe?"


Najó, de ezeket miért csinálják?

2021. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Szerintem többé kevésbé ez az élet útja. Csak van akinek elég jó a pofon / siker arány, esetleg van akit nem zavarnak a pofonok, mondhatni lepereg róla.


Az meg h ki mit miért csinált velem? A megcsalást nem érdemeltem meg, de tanultam az ott elkövetett hibáimból, a többire nem tudok választ adni. Nagyon változékonynak érzem a világot és hozzá képest érzékenynek / lassabbnak magamat. (Pl szerintem ma öngyilkosság kötődni valakihez egy kapcsolatban 3 hónap után, csak ez meg szerintem előfeltétele a tartós kapcsolatnak)

2021. márc. 1. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!