Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el minden lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el minden lány, ha randira hívom?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretek hosszasan írogatni, szóval az első kérdéseim között szokott lenni, hogy van-e kedve találkozni. Erre a legritkább esetben jön válasz, de volt már rá példa, hogy valaki igent mondott, és amikor megkérdeztem, hogy mikor lenne jó neki, eltűnt. Ha esetleg valaki bele is megy a találkozóba, jellemzően napokra, hetekre be van táblázva, és csak valami későbbi időpont jó neki. Komolyan, ennyire letojják a lányok az ismerkedést? Minek vannak fent a társkeresőn, ha nem akarnak, vagy nem érnek rá randizni?
2021. febr. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyből senki nem. Fog veled elmenni. Ahhoz kell ismerkedés.
2021. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

mert a legtobb lany szamara taszito, ha valaki minimalis energiat sem tud beletenni egy randi elokszitesebe.

en ertem, h mindenki ezzel az ‘utalok irogatni’ kozhellyel jon, en se szeretem sokaig huzni a talalkozast, ha valaki szimpi, de azert legelabb annyit szeretnek beszelgetni vele, h meggyozodjek rola, nem full idiota-e, lehet-e vele dumalni, viccelodni. nem akarom, hogy 0 beszelgetes utan, eloben deruljon ki, hogy mondjuk olyan buta, hogy 3 percenel tovabb nem lehet megmaradni vele.


ha valaki eltunik, az meg azert van, mert talalt olyan sracot, aki izgalmasabb, jobb fej, jobb a dumaja es nem az az 1. mondta egy vadidegen fele, h talalkozzanak.

2021. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ijesztő ha valaki rögtön talalkozni akar.

Beszélgetés írásban vagy telefonon pár napig stb és utána jöhet a találkozó.

2021. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert a névtelen tét nélküli csetelés nulla energiabefektetéssel jár. Ha randizni megy, az már elköteleződés az ő részéről, amihez azért idő vagy valami kiemelkedő tulajdonságod kell, hogy legyen. Sok lány eleve nem szeret randizni, erőltetnek érzik, mert azt érzik, hogy ilyenkor "meg kell felelni a másiknak". Ezt inkább önmagukban bizonytalan nők gondolják (szerintem), velük meg eleve minden nehezebb. Az online ismerkedés meg eleve nagyon alacsony sikerrátával működik. Ha a Tinderből indulsz ki, akkor meg eleve egy torz képet kapsz a nőkről.


Mondok egy példát: a magasságelvárás. Ha egy nő magas pasit keres (természetesen egyéb más elvárások mellet), az szűkíti a merítést, amiből választhat. Ez nem beszólás, hanem tény: a magasság az intelligenciához hasonló szórásban van, azaz, az átlag feletti - ahogy megyünk fel a skálán - egyre kevesebb embert jelent. Egy átlaglány kevesebb elvárással könnyebben talál párt, mert mondjuk megelégszik egy 170 cm magas sráccal. Azaz, ő nem lesz Tinderen, ergo akik Tinderen vannak, azoknak valószínűleg magasabbak az elvárásaik. Ez csak olyan nagyjából dolog, de azért a szubjektív benyomást erősen torzíthatja. Vagyis a Tinder a nem reprezentatív minta.



28f

2021. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

#4: ez orbitalis hulyeseg, ami a 2. bekezdesben irsz. a tinderbek semmi koze ahhoz, kinek mennyire magasak az elvarasai, egyszeruen ahhoz van koze, hogy kinek van a valo eletben kevesebb eselye magahoz valo emberekkel kapcsolatba kerulni.

az eletben ugyanugy szaldgalnak 190 centis ferfiak, mint ahogy a tinderen is ott vannak, de sokra megy veluk a no, ha mondjuk olyan a munkahelye, ahol csak csajok vannak, kicsi a barati tarsasaga es valamilyen csoda folytan pont a szomszedjaban sem lakik egy helyes, magas ferfi.

de ugyanez igaz az atlagosakra is, sok ‘atlagos’ elvarassal rendelkezo no kozeleben egyszeruen nincsenek ferfiak, tehat marad nekik a tinder.

2021. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

5


Hogy ne lenne: aki megtalálta a társát, az valószínűleg nincs Tinderen, és az a lány, akinek a magasság pl. nem annyira döntő, könnyeben talál társat, egyszerűen azért, mert olyat is elfogad, akit magasságfétises valószínűleg nem. Egyszerűen azért, mert így több személy közül válogathat.


Persze, ez csak általános és nagy számok alapján áll meg, nem egyéni élethelyzetekben ez más, hisz ahogy te is mondtad, lehet, hogy épp nincs olyan férfi a környezetében, aki egyáltalán próbálkozna.


Én csak azt mondom, hogy akinek magasabbak az elvárásai (itt most szó szerint), az nehezebben talál társat, ezért valószínűbb, hogy Tinderen vagy más társkeresőn köt ki. Ennyi az állításom, és ebben nincs rosszindulat, szimplán egy logikai következtetés.

2021. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

ez eddig oke, igaz, de elozo kommentedben azt irtad: ‘akik Tinderen vannak, azoknak valószínűleg magasabbak az elvárásaik.’ ez viszont igy egyben nem allithato szerintem.

mivel nrm mindenki ugyanazert megy tinderre. valaki a magasabb elvarasai miatt, valaki azert, mert nincsenek ferfiak a kornyezeteben, valaki csak kivancsisagbol, valaki introvertaltabb tipus es jobban megy neki az online ismerkedes, vagy akarmi. magas elvarasokkal rendelkezo emberekbe az eletben is boven bele lehet futni.

2021. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


Így van, teljesen igazad van, számtalan oka lehet a regisztrációnak. Teljesen egyetértek veled, pongyolán fogalmaztam. Én mindenesetre úgy vélem, Tinderen szignifikánsan többen vannak, akiknek fontos a magasság és sok elvárásuk van. Szubjektíven is ezt éltem meg, de ez tényleg lehet kognitív torzítás is. Mindenesetre abban megegyezhetünk, hogy a társkeresők - noha nagy bázis - nem reprezentatív, ezért az ott lévők a társadalomban meglévő valóságos arányokat (férfi-női vagy személyiségbeli stb.) torzítják.


A valóság meg eleve szubjektív, és sokkal hasznosabb, ha a saját mikrokörnyezetét megismeri és megérti az ember, ugyanis a teljes "valóságot" úgy se tudja.

2021. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!