Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merem elhívni a szaktársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhívni a szaktársamat randira, mert félek, hogy elutasít és kicsit kínos lenne ezek után minden nap egymást látni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Én már elég felnőtt vagyok ahhoz, hogy egy elutasítást ne kudarcként éljek meg, így nem is kínos utána ezeket a nőket újra látni.
2020. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire fosnék, akkor először kideríteném hogy tetszek-e neki egyáltalán.
2020. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
én elhívnám, ha elutasít is, ezt valószínűleg értelmes ember módjára teszi. Ha kínos is lesz utána, max pár napig. Engem is elhívott anno az egyik osztálytársam, nemet mondtam de utána sem éreztük kínosnak mert nincs miért.
2020. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
95%
Va az a tipikus elhívás, amikor valaki nagy nehezen ráveszi magát a dologra elhívja az illetőt, majd jön a bumm és kap egy nagy nemet. Erre mit csinál az illető? Ignorálja, akit elhív és elkezd vele bunkó/lekezelő lenni, mert kapott egy nemet. Na ezt a hibát ne kövesd el, ha kapsz egy nemet, hanem viseld el a vereséget és lépj tovább normálisan.
2020. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha a szaktársad nem hívod, mert tartasz az elutasítástól, akkor mást mernél hívni? Tőle nem félnél? Ugye, félnél? Így viszont kicsi az esélyed, hogy egy lány kér tőled randevút, de ez sincs kizárva, csak várj türelemmel.

Viszont inkább azt ajánlom, amit mások is: hívjad el. Ha kibújik alóla - vedd tudomásul, találj másikat, harmadikat...

2020. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mérd fel előtte, hogy emnnyire jössz be neki. beszélgess vele valamiről. Ha a nagy semmiből váratlanul hívod randira, akkor nagyobb eséllyel fog nemet mondani.
2020. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egész jól elvagyok. Mindig van témánk viszont keveset beszélünk, mert mindegyiküknek meg van a baráti társasága. Az feltűnt, hogy mindig a szemembe néz, ha beszélgetünk,vagy "😍😍" küldött múltkor, amikor elküldtem az órai vázlatot.
2020. okt. 29. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Állj elé és mondd neki h ma jössz velem randizni és kész, nincs kecmec, mert igazi férfi vagy és kész
2020. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne randira hívd el, hanem egyszerűen kávézni.
2020. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek az emotikonok komolyan jelentenek valamit? Èn idôs vagyok ehhez 20+ avassatok màr be!
2020. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!