Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya akne hegek-valóban én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya akne hegek-valóban én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Sajnos kamaszkoromban aknés volt a bőröm,viszont sok piros folt és mély,kráteres hegek maradtak utána.Nem kis probléma,sajnos az egész arcomon vannak,a smink is csak minimálisan segít rajta.Emiatt oda jutottam,hogy sosem ismerkedtem senkivel.Baráti szinten sem.Utcára sem lépek smink nélkül,az emberek szemébe is folytonos szorongással nézek csak.Sokszor megkapom miatta szüleimtől,hogy csak hisztizek stb,közben pedig szerintem elég egyértelmű,hogy az emberekből az ilyen undort vált ki.Kezeléseken természetesen voltam már,de a hegeken őszintén szólva egyik sem segített.Ha vannak sorstársaim,nektek mi a tapasztalatotok? 22/l

2021. febr. 21. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
2021. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kolléganőm, aki folyton kivakarta ezeket, és neki is mély gödrök vannak pl a homlokán, de még a kezén meg a lábán is, de mégis van barátja.
2021. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan nő ,aki tökéletes. Másnak meg szőrösödik a bimbója vagy striás vagy narancsbőrös vagy a fogai nem úgy állnak . Kérlek vedd lazábban ne erre menjen el a fiatalságod.Ne akarj tökéletes lenni mert nincs olyan !
2021. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy elég csúnya bőrbetegség kezdődött 28 éves koromban a semmiből, az addig nagyon szép arcbőrömön. Semmiben nem befolyásolta az esélyeimet, férjhez is mentem később és a férjem a hegekkel együtt is imád és gyönyörűnek talál. Ne te döntsd el, hogy a másiknak mi tetszik, hogy mit talál rajtad értékesnek, mert ez a komplexus fog távol tartani az emberektől, nem a bőrhibád.
2021. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így pár hónap híján 30-ként is még mindig vannak aknéim, rosaceám és pigmentfoltjaim. Ha el is viseli magán a bőröd a sminket (az enyém pl. nem), az a baj, hogy egyszer úgyis le kell mosni, és akkor jön a kiábrándulás... A szüleidnek nincs igaza, ez nem hiszti, olyan szépséghibáról van szó, amit nem tolerál a társadalom, a vonzerődet pedig durván csökkenti. Nyilván ha a tested többi része kellőképp esztétikus és a személyiséged megnyerő, vonzó, akkor azért nem vagy teljesen esélytelen. Rólam ezek sajnos nem mondhatóak el, így nem kellek a kutyának sem.
2021. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Fogadd el magad. Én közel 30 éves vagyok, világ életemben duzzadt cisztás pattanásaim voltak, meg vannak is a mai napig. Én nem vagyok hajlandó csak azért fél tonna vakolatot kenni magamra, mert mit gondolnak mások. Korrektorozom, ápolom és kész. Megjártam én már minden vizsgálatot, de ilyen vagyok alkatilag, meg stresszes típus. Szerencsére eddig minden pasim elfogadta, meg a férjem is, bár néha én is kiborulok, hogy miért pont én... mert amúgy ha szép arcod van, akkor annyira sem gond. Túl van misztifikálva manapság már ez a téma, a nőkön lassan egy szösz sem lehet már, mert az undorító...
2021. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Azért szerintem kicsit túlzás amit gondoltok! Biztos nem olyan rémes a külsőtök ahogy ti gondoljátok! Férfiaknak közel sem akkora az elvárásaik általában mint a nőknek! :) 26f
2021. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4 vagyok - én előtte se sminkeltem, amikor meg elkezdődtek ezek a bőrelváltozások (először mély belső pattanások formájában, amik nagy szürke dudorként jelentek meg a bőrömön, aztán jöttek a vörös hegek...), akkor meg pláne nem sminkeltem, mert úgy éreztem, hogy tovább rontanám a bőröm állapotát. Inkább jártam gyógyásztól gyógyászig, míg végre találtam egyet, aki kinyögte, hogy milyen belső szervek elváltozásai jelenhetnek meg az arcon, így is évek volt, amíg kiderült, hogy az enyémek emésztőrendszeri eredetűek. Drasztikus étrendmódosítások és egyéb kezelések aztán végül enyhítették a tüneteket, de a már meglévő süppedések még mindig megvannak, bár sokkal kevésbé, ami reményt ad, hogy akár ezek is felszívódhatnak egyszer. Az ex háziorvosom szerint "ez csak egy szépséghiba, amivel együtt kell élni". Na, marhára nem volt igaza, minden ilyen hirtelen kezdődő vagy fokozott gyulladással járó bőrtünet csak valami belső szerv problémáját mutatja - ma már pontosan tudom.
2021. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem aknék,az szerencsére elmúlt,abból 1-2 van maximum mindig.Hegek vannak sajnos,és az egész arcomat érintik.

Sminket az enyém sem bírja annyira,de valamennyit kénytelen vagyok feltenni,hogy ne ijedjenek meg tőlem az utcán.Ez a legnehezebb része az egésznek.Akárkivel beszélgetek,mindig látom,hogy az arcomon lévő krátereket figyeli,és onnantól kezdve legyen az illető munkatárs,ismerős stb,teljesen hidegen hagyja a személyiségem.

#5 sajnálom,hogy veled is hasonló a helyzet:(

2021. febr. 21. 21:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Babakoromban himlöt kaptam és ahol bekenték kenöccsel, az arcom föleg, heges maradt. A smink se fedi el. Nem okozott gondot a társkeresésben.
2021. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!